Як завдяки одному запитанню зрозуміти, чи дійсно любить вас чоловік

Жінка завжди хоче дізнатися і зрозуміти, а чи дійсно любить її чоловік з яким вона вже тривалий час має стосунки? І насправді є одне запитання, яке може вам в цьому допомогти. Давши його своєму чоловікові ви зрозумієте, як він насправді до вас ставиться і що відчуває – безумовну справжню любов чи тільки зручність від того, що ви такі, якою він хоче вас бачити.

Просто дайте йому одне просте запитання: “Якою, на твою думку, я повинна бути?” і тоді дуже уважно слухайте його відповідь, адже саме від неї залежить, як насправді сприймає і ставиться до вас чоловік.

Звичайно, варіантів його відповідей може бути досить багато, але в основному вони все-таки зведуться до однієї з двох. Перший варіант: це коли на ваше запитання чоловік почне дуже активно розповідати, що на його думку, ви повинні бути доглянутою і підтягнутою, жіночною, хазяйновитою, ніжною, турботливою, люблячою, сексуальною і водночас милою, а ще цікавитися всім тим, що і він, подобатися його друзям і рідним, ну і ще багато чого з його переліку вимог до ідеальної жінки його мрії.

Або ж це буде другий варіант: тоді він скаже, що ви просто повинні бути собою, адже саме такою він вас і полюбив. І якщо ви хочете в собі щось змінити або вдосконалити, то він, звичайно ж, підтримає вас і буде радий вам допомогти, якщо це дійсно зробить вас щасливішими, але на його думку, ви і так прекрасні і вам досить просто бути… просто бути щасливою – для нього це найважливіше.

Я думаю, ви вже зрозуміли, виходячи з цих відповідей, коли чоловік дійсно любить свою жінку і щиро бажає їй щастя, а коли просто хоче “зліпити” з неї свій ідеал і буде він з нею доти, поки вона цей “ідеальний образ” зможе підтримувати.

Читайте також  У мережу злили моторошні пророцтва норвезької Ванги

Тому робіть правильні висновки і пам’ятайте, що справжня любов – це коли вас приймають з усіма тарганами і недоліками, з якими ви, звичайно, можете якось боротися і самовдосконалюватися, але при цьому ви будете розуміти, що вас люблять і приймають такими, якими ви вже є.

Тобто вас вже досить і не потрібно щодня стрибати вище голови, щоб якось вразити і утримати вашу кохану людину поруч. Адже вона насамперед цінує те, яка ви особистість, а не тільки вашу “обгортку”, цінує вашу унікальність – саме те, що і відрізняє вас серед сотень інших і саме те, через що вона вас колись і покохала.

Звичайно, велике значення має не тільки відповідь на це запитання, але ще й те, як чоловік поводиться з вами, тобто чи підтверджує він свої слова ще й своїми вчинками і стараннями, адже це справді дуже важливо.

Але, на мою думку, саме те, як сприймає вас людина – як об’єкт для удосконалення, над яким треба ще працювати і працювати або як живу людину зі своїми плюсами і мінусами, але зате таку кохану і рідну – має ключове значення в побудові дійсно гармонійних і щасливих стосунків. Ось таких стосунків я вам щиро бажаю!

Любіть і бережіть одне одного, хай вам щастить!

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -