Порошенко і Кремль стали командою, щоб не допустити до влади Зеленського, – російський опозиціонер

Якщо маніпуляції Кремля спрацюють і Петро Порошенко переможе на виборах – це може означати кінець України.

Про це написав російський опозиційний політик Костянтин Боровой.

Боровой зазначив, що Петро Порошенко абсолютно влаштовує російську владу. Прямо чи опосередковано, але Кремль підтримує його.

“Кремль дуже боїться Володимира Зеленського, тому що він – реформатор. Зеленський – це та ж модель, що і Михайло Саакашвілі в Грузії, він дійсно може покласти край корупції і змінити співвідношення сил української та російської армій. Він в змозі припинити корупцію в армії і заробіток на війні. Перспектива обрання Зеленського президентом України змушує Кремль дуже нервувати. Тому зовсім не дивно, що російські “фабрики тролів” активно підключилися до роботи в підтримку Порошенка. Їх меседж зводиться до того, що “президентом України повинен стати хто завгодно, тільки не Порошенко”, але тільки дуже дурна людина не зрозуміє, що змістовна частина цього послання Кремля полягає в прямо протилежній ідеї – “президентом України повинен стати хто завгодно, крім Зеленського “, – написав російський опозиційний політик.

На думку Борового, Зеленський абсолютно не влаштовує Кремль тим, що здатний вирішити українські проблеми.

“Уявіть собі, що за два роки хтось в Україні поборе корупцію, хтось зробить Україну хай не благополучною наддержавою, але хоча б успішною. А благополучна Україна – найстрашніше для Кремля, що тільки може статися. Ми не можемо бути на 100% впевненими, що Зеленському абсолютно все вдасться. Але ознаки того, що він створює потужну команду реформаторів, вже є. Якщо ж Петро Порошенко буде обраний на другий термін, це буде означати консервацію існуючого стану справ ще на п’ять років. А за п’ять років президентства Петра Олексійовича не було зроблено нічого з того, що він обіцяв. Зараз все гудуть, що Зеленський нібито боїться дебатів з Порошенком. Але це не правда. Зеленському досить нагадати, що Порошенко обіцяв люстрацію, боротьбу з корупцією, реформу політичної системи, щоб вона не залежала від Росії, від олігархів, яких годує Росія, але чомусь нічого з цього не зробив”, – наголосив російський опозиціонер.

Читайте також  росія готує теракт на ЗАЕС: Зеленський звернувся до всього світу із терміновою заявою

На думку Борового, Порошенко в Україні реконструює точну модель Росії: “фабрики тролів”, брудна дискредитація опонентів і т.д.

“Якщо Порошенко переможе в цій боротьбі, це буде катастрофа – нинішні вибори можуть виявитися останніми демократичними виборами в Україні. А потім Порошенко просто буде придумувати, як залишитися при владі або кого призначити наступником. Це буде реконструкцією того, що сьогодні є в Росії. Якщо Зеленського оберуть президентом, від нього необхідні дії, а не пусті балачки, які ми чули від Порошенка, а також відмова від переговорних форматів, абсолютно безглуздих і шкідливих для України ( “мінський формат”, “нормандська четвірка”). Це формати, в яких йде бюрократичне формальне обговорення, але ніякі рішення не приймаються”, -вважає російський опозиціонер.

“Технології, які повинні вплинути на українців і змусити їх проголосувати за Порошенка, а не за Зеленського, Кремлем вже включені. Російська пропаганда дуже дієва в Україні, вона серйозно впливає на позиції і думки людей. Наприклад, зараз Адміністрація президента Порошенка і Кремль включили фейк з приводу того, що Зеленський вигідний Кремлю. Ця маніпуляція розрахована на непідготовлених виборців”, – зазначив Боровой.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -