Гаджети завдають непоправної шкоди

Дослідники надають усе більше фактів, що свідчать про шкоду безконтрольного використання гаджетів. Зокрема, у дорослих людей виявлений зв’язок між тривалим використанням гаджетів і депресією.

У дітей, які проводять більше двох годин в день з гаджетами в руках, більш низькі оцінки в тестах на мислення і знання мови. Крім того, у них спостерігається передчасне витончення кори головного мозку, пише The New York Times.

У сучасному суспільстві відмирають соціальні структури і процвітає ізоляція. Використання гаджетів стає способом заповнити порожнечу.

Користування мобільними телефонами може нести пряму загрозу життю – деякі не розлучаються з ними навіть за кермом.

Фахівці з Айовського університету з’ясували, що використання мобільника під час їзди знижує швидкість реакції в два рази. Зімітувавши ситуацію, в якій водій користується мобільним телефоном або розмовляє з пасажирами, вчені з’ясували – затримка становить близько 40 мілісекунд. Може здатися, що це зовсім небагато, але далі ситуація тільки погіршується: кожен раз, коли щось відволікає мозок, що витрачається на перемикання між діями час зростає.

Використання телефону звужує поле зору водія до конуса, схожого з перспективою тунелю. В інших роботах передбачалося, що воно виступає в ролі додаткового розумового навантаження на водіїв, через яку їм важче реагувати на новий об’єкт.

Дослідження показують, що тяга до соцмереж і інтернет-майданчиків іноді набуває нездорового відтінку, стаючи шкідливою звичкою схожою на куріння.

Читайте також  Вуличний кіт відлякував людей своєю сердитою мордою, поки не знайшов новий дім — тепер пухнастика не впізнати, і справа не в зовнішності

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -