Впав у кому: кумира мільйонів госпіталізували з інсультом

Актор Люк Перрі, який зіграв Ділана Маккея в серіалі “Беверлі-Хіллз 90210” (Beverly Hills, 90210), госпіталізований з інсультом в одну з лікарень Лос-Анджелеса, США. Зараз актор знаходиться у комі.

Вранці у середу, 27 лютого, в службу порятунку надійшов дзвінок з дому Перрі, після чого медики терміново госпіталізували актора у найближчу лікарню у Лос-Анджелесі, повідомляє британське видання Daily Mail.

За дивним збігом обставин, інсульт у Перрі стався саме в той день, коли телекомпанія Fox оголосила, що займеться перезапуском серіалу “Беверлі-Хіллз 90210” і випустила перший тизер.

Також, варто зазначити, що Люк Перрі останнім часом працював в Лос-Анджелесі – знімався в нових епізодах “Рівердейл” (він грає роль батька Арчі, Фреда Ендрюса, з пілотного епізоду, що вийшов в 2017). Звичайно ж, колеги по “Рівердейлу” і “Беверлі Хіллз 90210” побажали Перрі якнайшвидшого одужання.

Читайте також  “Ти назавжди залишишся ангелом”: у мережі хвиля скорботи через несподівану cмeрть молодого актора Тараса Мельничука

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -