Яким буде «Аватар 2»?

Актор Сем Уортінгтон, який виконав у фільмі «Аватар» Джеймса Кемерона роль Джейка Саллі, в інтерв’ю виданню We Got This Covered розповів про сюжет «Аватара 2», прем’єра якого, за чутками, намічена на 21 грудня 2018 року.
Як пояснив Уортінгтон, глядачів очікує сімейна сага, в центрі сюжету якої виявляться Джейк, Нейтірі і їхні діти.

Продовження «Аватара» – проект очікуваний: з моменту виходу на екрани першої частини кіносеріі пройшло довгих вісім років. За цей час прем’єра сіквела кілька разів переносилася. Але ось, за словами режисера Джеймса Кемерона, поступово процес підготовки до зйомок виходить на фінішну пряму. В даний час він зайнятий доопрацюванням сценаріїв. Знімати планується чотири частини одночасно: Кемерон хоче випустити «Аватар 2», «Аватар 3», «Аватар 4» і «Аватар 5» один за одним (щороку по фільму).

Сем Уортінгтон, з нетерпінням очікує можливості знову зануритися в казковий світ Пандори, в інтерв’ю виданню We Got This Covered підтвердив, що знімальний період почнеться вже через кілька місяців:

Ми будемо знімати послідовно один за одним. За планом, звичайно, між фільмами повинна бути невелика перерва, але, як мені здається, коли працюєш над таким масштабним проектом, не все може зростися. Знімати плануємо почати влітку – Джеймсу потрібен час, щоб закінчити сценарії. Я роблю все, що він скаже, тому що він – бос. Я прочитав всі сценарії – вони приголомшливі. Події розгорнуться через вісім років після фіналу першого «Аватара»: тепер у Джейка є сім’я. В «Аватарі 2» ви побачите те, чого ніколи раніше не бачили. Новий світ буде масштабніше, ніж той, що відомий нам по першій частині кіносерії, але, очевидно, що упор в історії буде зроблений на сім’ю. Незважаючи на те, що Джейк живе на Пандорі вже кілька років, його не покидає відчуття, ніби він бачить цей світ вперше. Про те, що конкретно здивувало Джейка, ми дізнаємося з фільму: історія, яка буде в ньому розказана, продемонструє погляд на деякі речі крізь призму такого поняття, як «сім’я».

Читайте також  “Єгорчик сьогодні не витримав…у лікарні”: Помер син відомого футболіста, який потрапив у страшну аварію

Спочатку планувалося, що «Аватар 2» вийде на екрани в 2014 році, потім його прем’єра була перенесена на 2015-й, а в даний час в графіку позначено, що перший показ картини повинен відбутися в грудні 2018 року.

Правда, це не остаточна дата: раніше в інтерв’ю виданню Variety Джеймс Кемерон зізнався, що він готовий знову перенести прем’єру сіквела, якщо це буде потрібно.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -