На Львівщині через побої власної матері дівчинка потрапила до лікарні

Наразі дитина під опікою лікарів. З нею все добре, а соціальні служби працють і розбираються в даній події.

Як повідомляє голова ГО “Варта 1” Ігор Зінкевич, сьогодні підтвердилася інформація про побиття 4-річної дівчинки і її госпіталізацію після побиття власною матір’ю. У дитини численні синці та забої.

Також зазначається, що вчора у повідомлення спільноти міста “Варта 1” надійшла інформація від користувача Muroslava Arendah, про побиту мамою дитину чотирьох рочків, яка зараз знаходиться на лікуванні в Сколівській лікарні з 05.12.2018. Після перевірки інформації факт побиття дитини підтвердився.

“05.12.2018 до поліці дійсно надійшло повідомленя, що мама не виконує своїх батьківських обовязків щодо своєї дитини. Наступного дня 06.12.2018 службою у справах дітей Сколівської райдержадміністрації було складено акт відібрання дитини в мами, яка проживає в с. Тухолька Сколівського р-ну її малолітньої дочки Каріни 30.06.2014 року народження.” – йдеться у повідомленні.

Наразі дитина під опікою лікарів з нею все добре, а соціальні служби працють і розбираються в даній події. Поліцією розпочато кримінальне провадження за ст.166, Кримінального кодексу України – злісне невиконання обов‘язків по догляду за дитиною.

 

Читайте також  Прищемив руку і поїхав далі: у Києві водій маршрутки втрапив у скандал через дитину

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -