В Україні заборонили два популярних препарати від небезпечних захворювань

В Україні від 22 жовтня встановили постійну заборону на таблетки від хвороби Паркінсона або симптоматичного паркінсонізму та на краплі очні від глаукоми.

Мова йде про таблетки “Юмекс” серії 7V001 виробництва ХІНОЇН Прайвіт Ко. Лтд, Угорщина. Заборону встановили через відклик лікарського засобу однієї серії.

Ліки застосовуються як монотерапія у початковій стадії хвороби Паркінсона.

Деждлікслужба встановила заборону на краплі очні “Тафлотан” всіх серій виробництва Сантен АТ, Фінляндія. Таке рішення вона прийняла через невідповідність серій та показника “Домішки тафлупроста: – Інші домішки; – Всього домішок”.

Препарат рекомендують для зменшення підвищеного внутрішньоочного тиску при відкритокутовій глаукомі та очній гіпертензії.

Глаукома – це важке захворювання ока, при якому підвищується внутрішньоочний тиск і пошкоджується зоровий нерв. За пізнього виявлення та без адекватного лікування призводить до неминучої сліпоти.

Хвороба Паркінсона – це повільно прогресивне захворювання дегенеративного характеру, яке характеризується виборчим ураженням нейронів головного мозку. Клінічно воно проявляється руховими розладами: гіпокінезією (недостатньою руховою активністю, обмеженням рухів), ригідністю м’язів і тремором, що виникають у спокої.

Читайте також  Медсестер “Охмадиту” звинувачують у привласненні ліків на 3 мільйони гривень

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -

Загрузка...
загрузка...