Відповідна справа зареєстрована у одному з судів Київщини.
Політик та підприємець Сергій Тігіпко розлучається зі своєю дружиною Вікторією. Про це стало відомо з розкладу призначених до розгляду справ Обухівського районного суду Київської області, пише ТСН
У реєстрі зазначається, що розгляд справи мав відбутись сьогодні, 11 жовтня, о 12-й годині. Приводом стала заява подружжя про розірвання шлюбу. Також з реєстру відомо, що ані Вікторія, ані Сергій у суді з’являтись не збирались, а призначили своїх представників. Чи відбулось засідання та який результат, наразі з’ясовується.
Зазначимо, що востаннє подружжя здійснювало спільний вихід на Одеському кінофестивалі, який щороку влаштовує Вікторія Тігіпко.
Судячи зі сторінки Вікторії у Facebook, вона нині перебуває у США, де розпочала навчання у Стенфордській бізнес-школі.
Чи буде перехід на літній час в Україні у 2025 році: всі подробиці У 2024…
На прийомі у стоматолога помер 7-річний хлопчик: деталі трагедії У Києві в приватній клініці після…
"Пенсія буде підвищена людям з цієї категорії, гроші попливуть рікою": виплати зростуть, якщо ви належете…
Потужна злива і могутній дощ хлинуть на авто і дороги, прогноз налякав самих синоптиків: куди…
"Новий курс долара в українських банках приголомшив усіх": скільки тепер коштує валюта, чи треба бігти…
"Долар різко змінив напрям руху, курс валют приголомшив усіх": що відбувається в обмінниках та чи…
This website uses cookies.