СБУ організувала масові обшуки на гірськолижному курорті “Буковель”

Як зазначається, обшуки проводять в “Буковелі” та в буковелівській дорожній компанії ПБС в Івано-Франківську. Про це повідомив народний депутат Олександр Шевченко в Facebook, передає Gazeta.ua

“З виламуванням дверей, з взяттям в заручники працівників підприємств почалися політично мотивовані “маски-шоу” та обшуки на підприємствах та в помешканнях працівників. Очевидно, що причиною таких політично мотивованих дій влади стало ознайомлення з реальними рейтингами кандидатів в президенти України”,- наголосив він.

Крім того, у прес-службі депутата повідомили, що паралельно з цим відбуваються обшуки в усіх фірмах, які мають чи мали стосунок до Шевченка. У зв’язку з цим заклади мережі Cartel на Буковелі зачинені.

Помічник депутата Ігор Фріс, який за збігом обставин опинився на Буковелі, розповів, що Шевченко переконаний у тому, що це політичні ігри пов’язані з виборами. Обшуки проводить СБУ з Києва, з Івано-Франківського управління там всього лише один слідчий. Зараз вони тривають на фірмі “Скорзонера”, і на заводі, де виготовляють асфальт.

Факт обшуків підтвердили в Управлінні служби безпеки в Івано-Франківській області

“Це проводить центральний апарат. Поки тривають слідчі дії коментувати вони не можуть”, – розповіла речник Івано-Франківської СБУ.

Читайте також  На Прикарпатті польського туриста, що зняв червоно-чорний прапор, змусили повісити його на місце. ВІДЕО

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -