Сонячне затемнення 13 липня: що у жодному разі не можна робити

У ніч з 12 на 13 липня 2018 роки відбудеться часткове сонячне затемнення. Експерти стверджують, що астрономічне явище почнеться о 4:48 ранку за київським часом, максимального апогею досягне о 6:02, а закінчиться о 7:13.

Хоча українці, на жаль, не зможуть спостерігати затемнення, однак воно вплине на наше життя.

Дні затемнень відмінно підходять для розлучення з минулим, відмови від поганих звичок, початку дієт і чисток організму, налаштування на реалізацію бажань.

Що станеться 13 липня

Варто також відзначити, що часткове сонячне затемнення 13 липня дасть старт «коридору затемнень», який триватиме місяць: 13 липня – часткове сонячне, 27 липня – місячне, 11 серпня – сонячне. Крім затемнення, 13 липня відзначено молодиком. Цей день носить позитивний кармічний характер – в житті можуть з’явитися ті люди, з ким вам судилося зустрітися. А щоб уникнути негативної енергії, яку вихлюпує затемнення, астрологи радять прийняти душ відразу після небесного дійства.

Астролог Лілія Романова зазначає, що на людей сонячне затемнення починає впливати ще за тиждень. «Головна небезпека – посилення негативної енергії: де люди в звичайній ситуації могли б змовчати, вони посваряться», – каже астролог.

Чого не можна робити в день сонячного затемнення 13 липня

– Проводити будь-які медичні втручання;

– 13 липня не рекомендується проводити грошові операції і ні в якому разі не можна брати в борг у малознайомих людей;

– Брати участь в масових заходах;

– Казино і всілякі лотереї в період сонячного затемнення теж під забороною;

– Будь-яка думка може стати матеріальною, тому в день затемнення потрібно без жалю розлучатися з депресією і апатією;

– Не укладати важливі угоди, підписувати серйозні документи;

Читайте також  Дні невдач, хаосу, ліні і проблем: 5 найбільш нeбeзпeчних днів у липні, коли потрібно бути особливо обеpeжними

– Також в день сонячного затемнення варто обмежити себе в спілкуванні, адже навіть дружні посиденьки можуть перерости у велику сварку;

– Варто бути обережними і уникати далеких поїздок по жвавих трасах, адже в період затемнень зростає кількість аварій.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -