Українці у Польщі мають таку ж зарплату, як і поляки. Водночас роботодавці готові платити українським заробітчанам ще більше.
За результатами дослідження Personnel Service трудової міграції у першому півріччі 2018 року, 24% польських роботодавців стверджують, що не проти платити українським працівникам більше, ніж польським, пише Gazeta.ua.
У другій половині 2017 року таких роботодавців було 16%. Зміни в оплаті праці українців у Польщі пов’язані з труднощами пошуку працівників з відповідною кваліфікацією.
“Час, коли працівникам з України платили менше, відійшов у минуле. Крім того, працедавці пропонують їм більш привабливі умови. Наприклад, житло, доступ до інтернету, довезення до місця роботи. Це також збільшує реальні заробітки” – розповів голова Personnel Service Кшиштоф Ігльот.
За результатами дослідження, на думку 89% польських працівників, українці не відбирають у поляків робочі місця. Інакше думають 11% опитаних. 38% польських працівників вважають, що наплив українців стримує зростання зарплат у Польщі. 58% – що українці не мають жодного впливу на цей показник.
Водночас 42% польських працівників позитивно налаштовані до українських заробітчан. 44% – нейтрально, а 11% – негативно.
В Україні пропонують створити структуру, яка займатиметься проблемами трудових мігрантів. За словами лідера фракції “Народний фронт” Максима Бурбака, мільйони українців працюють за кордоном. Вони вже давно є основним інвестором в економіку України. Але багато питань і проблем цієї категорії громадян залишаються невирішеними.
Вдарить мороз -12 і буде мокрий сніг: де в Україні сильно похолодає У вихідні погода…
«Будемо чути про гучні смерті людей, які знищували Україну»: Коли Вищі сили покарають росію Відьма…
Потужна негода насувається на Україну: у яких регіонах оголосили штормове попередження Синоптики попереджають про те,…
Інвалідність оцінюватимуть за новими критеріями: правила змінять життя Уряд готує сюрприз – оцінюватимуть кожного за…
Долар та євро лихорадить по повній: банки та обмінки знову змінили курс валют Трамп почав…
Умови Кремля для припинення війни у 2025 році «Мета все та ж: підштовхування всіх сторін…
This website uses cookies.