“Прокуратура заборонила віддавати її тіло родичам”: Жорстоко вбиту в Італії українку не вдалось похоронити вдома

Рідним Марини Новожилова так і не вдалося повернути її на рідну землю.

Скільки не писали у прокуратуру родичі українки, вбитої в італійському містечку Мелфі, із проханнями провести репатріацію її тіла, все було марно.

Сестра Марини Новожилова Олена, разом з чоловіком Дмитром, поховали її в місті, де сталася жахлива трагедія. Залишається загадкою, чому чоловік Марини, Антоніо, повернувся з роботи набагато раніше, ніж звичайно, убив дружину, а потім покінчив життя самогубством.

– Що стало поштовхом до жорстокої розправи – моя голова кипить, – написав на своїй сторінці в Фейсбуці Дмитро. – За словами слідчого, з моменту вбивства Марини до самогубства Жірарді пройшло 20 хвилин. Що він робив в цей час – невідомо. Але сама думка, що в ці хвилини ми міцно спали в цьому ж будинку, наводить на мене жах.

Нагадаємо, що Дмитро з Оленою приїхали в Італію погостювати. Вони зупинилися в домі Марини, і ніяких передумов для такої жорстокої розправи не було. За два дні до трагедії італійський зять з посмішкою позував для фото, тримаючи на руках свого однорічного українського племінника.

Місцева прокуратура заборонила видавати тіло українки родичам, а також кремувати його, дозволивши тільки поховання в Італії. Причиною тому стала можлива майбутня ексгумація, в рамках розслідування. На поховання була потрібна чимала сума – близько 7 тисяч євро. Її хлопці зібрали завдяки друзям, знайомим і просто співчуваючим.

На самому похороні Марини Новожилової, який пройшли в Мелфі, зібралися представники української громади. Однак ніхто з міської влади не прийшов, що неймовірно обурило роботодавця загиблої. Українка працювала в пристойній україно-італійській родині. Всього сім місяців тому вона вийшла заміж за італійця Антоніо Жірарді – працівника охорони місцевого метрополітену.

Читайте також  В Італії померла 23-річна українка, яка випала з вікна готелю

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -