Анетті з “Холостяк-8”: “Вимагаю від Рождена грошової компенсації!” (відео)

Учасниця романтичного реаліті розповіла про життя після проекту.

Як розповідала сама Анетті, на проект “Холостяк 8” каналу СТБ вона прийшла в якості спостерігача за Рожденом. Але на шоу їм так і не вдалося знайти спільну мову і побудувати навіть дружні стосунки.

На онлайн-конференції в “КП” дівчина розповіла, чим зараз займається і чи вдалося їй налагодити особисте життя після закінчення шоу.

– Анетті, чим ти займалася після закінчення зйомок?

– Я робила замовлення по скульптурі (за фахом Анетті скульптор і художник-реставратор, – авт.). Я пішла в спокійний режим. Я ніде не гуляла, нікуди не виїжджала. Чесно кажучи, ні з ким не спілкувалася. Я була одна, і мені було комфортно.

Але у мене було відчуття ніби я з Рожденом зустрічалася десять років. І це були дуже важкі стосунки. Ти настільки втомлений від усього … І це відчуття всього лише за один місяць! Наскільки він енергетично сильна людина. Це йому комплімент! (Сміється)

– Холостяк шостого сезону Іраклі якось відреагував на твою участь в шоу?

– Реакції не було. Я його не бачила, я навіть не знаю, де він. Напевно, в Грузії, розвивається.

– Під час одного з випусків Рожден назвав тебе зарозумілою. Тебе це не образило?

– Для нього я зарозуміла. Для мене не проблема погодитися з людиною, який намагається нав’язати щось про мене. Рожден бачить на мені корону. Значить, вона там є для нього. Я зробила свої висновки, і ми вирішили це питання.

Що стосується самого Рождена, то я не те що корону побачила на його голові, я зірку в лобі побачила. Йому комфортно з цією зіркою.

Читайте також  Доленосне рішення: Галя у фіналі шоу “Холостяк” отримає пропозицію від якої не можливо відмовитися (фото, відео)

– Зараз твоє серце вільне?

– Воно завжди було вільним. Я була б рада, якщо хтось сподобався, але не складається.

– А після проекту запрошували на побачення?

– Так. Хлопці, які мені зустрічаються, розуміють мене з півслова. Якщо я падаю на мороз, то вони все розуміють. Вони не нав’язливі.

– Багато глядачів цікавилися – отримала ти дивіденди за участь в шоу?

– Я нічого не отримала. Але хочу заявити, що я вимагаю грошової компенсації за моральну шкоду особисто від Рождена! Я думаю він може собі це дозволити.

26-річна Анетт запам’яталася глядачам ще по участі в шостому сезоні проекту “Холостяк” каналу СТБ.

Дівчина дійшла до фіналу і стала однією з найбільш обговорюваних учасниць шоу. Багатьох здивувала поява Анетті у восьмому сезоні проекту, головним героєм якого став співак Рожден Анусі.

На онлайн-конференції дівчина розповіла чому вирішила повернутися на шоу.

 

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -