“Перед тим як вбити себе, хотіла побачити її реакцію…”: Стало відомо, яке рішення прийняв суд стосовно няні-вбивці

За версією слідства, жінка просто заздрила їх сім’ї, так як не змогла виховати власного сина.

Няню, яка зарізала двох маленьких дітей “за наказом диявола”, засудили до довічного ув’язнення без права на умовно-дострокове звільнення. Присяжні визнали 55-річну Йоселін Ортегу винною у вбивстві шестирічної Люсії Крім і її дворічного брата Лео, повідомляє Mirror.

Втім, сама обвинувачена стверджує, що нею управляли галюцинації в той час, поки вона неодноразово втикала кухонний ніж в тіла дітей, залишивши їх стікати кров’ю у ванній кімнаті. Перш ніж почути вирок, Ортега звернулася до судді з останньою промовою.

“Мені дуже шкода за все, що сталося… Я прошу вас про великодушність. Я прошу вибачення у Бога і батьків загиблих дітей”.

За версією слідства, Ортега заздрила мамі дітей Марині Крім і відчувала себе винуватою за те, що не змогла гідно виховати власного сина, якого вона залишила зі своєю сестрою в Домініканській Республіці, коли йому було чотири роки.

Ортега доглядала за маленькими дітьми в їх розкішній квартирі в Нью-Йорку, коли у неї нібито почалися галюцинації. За словами няні, диявол наказав їй вбити дітей, а потім накласти на себе руки. Тому замість занять жінка відвезла їх додому, де зарізала і поклала їх тіла у ванну. Потім вона стала чекати приїзду Марини, щоб перед тим, як вбити себе, побачити її реакцію.

 

Читайте також  Нелюдські муки: батьки жорстоко вбили закоханих дітей, причина точно зіб’є вас з ніг

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -