Ідеальні варіанти фарбування для всіх знаків зодіаку

Ідеальні варіанти фарбування для всіх знаків зодіаку.

Овен, приглушений помаранчевий. Якщо описати твою натуру одним словом, то це буде “вогняна”. Приглушено-помаранчевий відтінок волосся, що нагадує strawberry blonde, підкреслить твій характер якнайкраще.

Телець, мелірування. А ось Тільці болісно ставляться до змін, особливо радикальних. Якщо тобі хочеться освіжити образ, просто додай кілька світлих пасм до основного кольору, стильно і практично.

Близнюки, два тони. Ти – людина двоїста, вибір одного відтінку в фарбуванні може стати для тебе справжньою дилемою. Але навіщо боротися з собою, якщо можна вибрати відразу два кольори?

Рaк, карамельно-рожевий. Безнадійні романтики, Рaки, звикли потопати в ніжності, це виражається навіть в їх стилі.

Лев, платиновий блонд. Леви люблять бути в центрі уваги, а сміливий платиновий блонд цю увагу забезпечує повною мірою.

Діва, попелясто-каштановий. Ти дівчина спокійна, не схильна до необдуманих вчинків або скандальних витівок, екстравагантне фарбування – не твій випадок.

Терези, крем-сода. Ти схильна до сумнівів. Проміжний відтінок між шатеном і блондом, крем-сода, допоможе тобі збалансувати свій характер. А ще цей колір такий сексуальний!

Скорпіон, пастельно-рожевий. Приcтрaсть – твоя головна сила. Пастельно-рожевий відтінок волосся трохи пом’якшить твою наполегливість, але підкреслить ceксуaльність – те, що треба.

Стрілець, вугільний. Твоє покликання – керувати, а не слідувати за кимось, і це круто. Віддавай перевагу небанальним, виразним кольорам.

Козеріг, сонячні відблиски. Практичність – твій коник, ти цілеспрямована кар’єристка, яка точно не стане витрачати час, кожні два тижні підфарбовуючи коріння.

Водолій, брозново-помаранчевий. Нічого не розбудить твою творчу сторону так, як новий колір волосся, але мова йде саме про яскраві і соковиті відтінки.

Риби, маршмеллоу. Пастельний блонд з вершковим відтінком ідеально підкреслить твою ніжну, мрійливу натуру.

Читайте також  4 знаки Заодіаку, для яких 2018 рік стане найщасливішим

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -