“Життя змінилося кардинально”: на романтичному реаліті “Наречена для тата” герої знайшли своє кохання (фото)

Перший сезон романтичного реаліті “Наречена для тата” на телеканалі СТБ підійшов до кінця. Для однієї з п’яти пар проект став доленосним – 28-річний Юрій Шпилька знайшов свою другу половинку – нею стала 27-річна Тетяна Сириця.

Заради чоловіка та його восьмирічного сина Таня переїхала з рідних Черкас до села.Ми пропонуємо дізнатися, як склалася їх спільна доля.

Юра – працьовитий хлопець з села, а Таня – весела городянка. Під час участі в реаліті майже місяць вони жили під одним дахом, пізнавали один одного, боязко проявляли перші почуття, а також шукали компроміси та вчилися розуміти один одного у різних ситуаціях. Саме тому для пари Тані та Юри фінал проекту виявився по-справжньому щасливим.

З моменту закінчення зйомок реаліті пройшло більше п’яти місяців. І ось, у студії пост-шоу “Наречена для тата”, наймолодша пара проекту розповіла про найпотаємніше.

Юра зізнався: “Життя змінилося кардинально. У будинку стало веселіше, тепліше, по-сімейному”.

Якщо на початку зйомок Юра рідко вибирався з рідного села, то з появою в його будинку Тані, все змінилося. Разом з сином Юри закохані вже побували у Карпатах. Юру приємно порадувало те, що Таня швидко освоїлася на новому місці.

“Я не бачу, що Таню життя в селі якось обтяжує. Мені здається, вона повністю освоїлася, ніби весь час тут жила”, – зазначає молодий батько.

Таня, своєю чергою, зізналася, що Юра готовий йти їй на зустріч і створювати всі умови для комфортного життя. Наприклад, чоловік, який до її приїзду не визнавав навіть серветок, уже купив для своєї коханої мультиварку та пилосос, щоб полегшити Тані роботу по дому.

Крім того, у пари з’явилася дошка візуалізацій, де вони записують плани на спільне майбутнє.

Читайте також  Затяжні холодні дощі: як зміниться погода протягом тижня

“Так як Таня любить спілкуватися з людьми, ми задумалися над ідеєю відкрити міні-кав’ярню в Звенигородці. Думаємо назвати її “Наречена для татуся”. Вона буде маленькою, але затишною та приємною”, – поділився Юра.

А для того, щоб плани щасливої ​​пари скоріше здійснилися, команда проекту подарувала їм ексклюзивну вивіску для майбутньої кав’ярні.

Теплі стосунки у Тані склалися не тільки з Юрою, але і з його восьмирічним сином. Для дівчини стало величезною несподіванкою, що у телефонній книзі Юрчика її номер підписаний дуже важливим для кожної дитини словом – “мама”.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -