Кінець історії: в СБУ розкрили таємницю справи Савченко

Надії Савченко обрали запобіжний захід

Заступник глави Служби безпеки України зазначив, що у кримінальному провадженні за справою народного депутата Надії Савченко вже зібрали всі докази.
У кримінальному провадженні за справою народного депутата Надії Савченко зібрані всі докази. Таку заяву в п’ятницю, 23 березня, зробив заступник глави Служби безпеки Віктор Кононенко.За його словами, нових доказів у цій справі бути не може.

“Нових доказів бути не може, бо докази вже були зібрані до того, як відбулися події, про які ви знаєте”, – сказав він.

Про деталі справи Кононенко відмовився говорити, посилаючись на те, що у нього немає відповідного дозволу слідчого.

Варто відзначити, що раніше колишній заступник голови СБУ Віктор Ягун зазначив, що у нардепа Надії Савченко є і завжди були авторитетні покровителі у владі, які займалися її проблемами.

“Починаючи з військового училища, у неї були проблеми, а потім хтось дзвонив з Адміністрації президента, і ці проблеми зникали”, – заявив Ягунов в ефірі одного з українських телеканалів.Колишній заступник голови СБУ Віктор Ягунов повідомив, що у Надії Савченко є і завжди були могутні покровителі, які вирішували всі її проблеми. А проблем було чимало від навчання до служби в гарячих точках – на кожній позиції по службі є що згадати про важкий характер Надії.

Колишній високопоставлений чиновник СБУ уточнив, що ці “покровителі” начебто були у Савченка ще в часи президентства Леоніда Кучми. Також, за словами Ягуна, є відео, які показують, що вона брала участь в організаціях, дуже близьких до Соціал-демократичної партії України (об’єднаної) (у свій час цю партію очолював Віктор Медведчук).

“Її постійно хтось кудись вів. Вона і під час Майдану незрозуміло яким чином здійснювалася не на тій стороні, і намагалася “миру – мир” там шукати. Така ж ситуація була і в “Айдаре”. Я вже не кажу про її військову службу в Іраку. Там так само були проблеми”, – заявив Віктор Ягунов. У свою чергу позафракційний нардеп Надія Савченко заявила, що “ДНР” і “ЛНР” не є терористичними організаціями.

Читайте також  Синоптик спрогнозувала, коли в Україну прийде потепління

Такі слова прозвучали у Шевченківському районному райсуді Києва, де обирається запобіжний захід для неї.

“ДНР” і “ЛНР” не є терористичними організаціями. Це території, які перебувають в окупації. Це території, на яких знаходяться і проживають в окупації наші громадяни”, – заявила Савченко.

“Українське СІЗО не відрізняється від російського”, – Савченко в суді.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -