У Чернігові водій маршрутки і поліцейський виганяли учасника АТО

У мережі обурені поведінкою водія і правоохоронців.

У Чернігові водій маршрутки не хотів пускати учасника АТО безкоштовно проїхати в транспорті за пільговим посвідченням. Водій маршрутного таксі викликав правоохоронців, які також вимагали у АТОшника вийти із салону транспорту, передає Ukr.Media.

Відповідне відео опублікував Євген Руденок на своїй сторінці в соціальних мережах Facebook.

Учасник АТО хотів скористатися пільговим проїздом, але водій заявив, що в салоні вже є один “пільговик” і попросив його вийти.

“Пропоную навчити водіїв маршруток поважати своїх співвітчизників разом! В черговий раз бачимо бидлоту, яка дозволяє собі плювати на права громадян, які користуються громадським транспортом. Виховна бесіда про “пакемонів” нічому не навчила? А скільки випадків, коли дитину з посвідченням багатодітної сім’ї водії виштовхують з маршрутки?” – написав Євген.

А поведінка фраєра в поліцейській формі? “Вийди сюди”! Аху…ший бабкін онук! Можливо хтось знає фраєра, допоможіть ідентифікувати. Фіксуйте порушення, запам’ятовуйте номерні знаки транспорту, пишіть в приват, або телефонуйте – 0734101435 Євген.

12 березень 2018 р.

Поведінка представника правоохоронних органів теж вразила Євгенія.

“А поведінка фраєра в поліцейській формі? “Вийди сюди”! Аху**ший бабкін онук! Можливо хтось знає фраєра, допоможіть ідентифікувати. Фіксуйте порушення, запам’ятовуйте номерні знаки транспорту”, – зазначив автор публікації.

Скріншот поста

Читайте також  Поліцейські розбили в ДТП кожну шосту патрульну автівку, у Львові зламані половина всіх авто

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -