“При бажанні, той тіп міг її затащити в хату, забити і закопати за цей час”: в Тернополі чоловік жорстоко познущався над коханою

З підозрою на перелом руки, гематомами, підозрою на черепно-мозкову травму закінчились сімейні розбірки для жительки вулиці Миру у Тернополі.

Цю історію нам розповіла тернополянка Інеса Голояд. Жінка проходила вулицею, повертаючись із дитсадка, куди відвела доньку, і побачила, як з балкону 2 поверху вистрибує жінка і починає кликати на допомогу. Виявилось, так вона рятувалась від колишнього чоловіка, який з молотком гнався за нею та погрожував вбити. За жінкою вибіг і її кривдник, від якого добряче тхнуло спиртним, та почав тягти її назад в будинок.

На щастя, поряд проходив ще один чоловік, який відтягнув потерпілу від чоловіка-забіяки. Інеса викликала поліцію та швидку і дочекалась приїзду служб. Хтозна, що могло б статися, якби вона не опинилася, як то кажуть, в потрібному місці, в потрібний час, хоча й не без ризику для себе.

«Швидка приїхала за 20 хвилин. Забрали ту жінку в травмпункт з переломом руки, гематомами, підозрою на черепно-мозкову травму і теде.
А поліція приїхала аж через 40 хвилин (ну, коротше, при бажанні, той тіп міг її затащити в хату, забити і закопати за це час)» – розповіла Інеса.

До слова, потерпілій 27 років, у них із дебоширом двоє спільних дітей – 5 і 6 років, яких забрали в притулок після чергової бійки.

Читайте також  Це говорила моя бабуся, а тепер це підтвердили і науковці: успіх залежить від того, з ким ми вступаємо в шлюб

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -