Уже два місяці не дають концерти разом: між Потапом і Настею сварка чи причина вагiтність

Відома компанія хотіла замовити на свій захід дует Потапа і Насті, але в продюсерському центрі MOZGI Entertainment відповіли: “Вони не виступають разом”.

Власник однієї серйозної івент-компанії підтвердив цю інформацію, сказавши, що дует уже два місяці не дає концерти. Тільки в кінці вересня парочка відпрацювала на приватній вечірці в Туреччині, але тут вони не могли відмовитися – виступ було замовлено і сплачено наперед, пише видання “КП в Україні”.

Нещодавно і сам Потап проговорився в інтерв’ю Каті Осадчій, що в дуеті очікуються зміни. Але толком нічого не пояснив.

Зрозуміло тільки, що один з найпопулярніших колективів нашого шоубізу, відпрацювавши 11 років разом, пішов на відпочинок. Як мінімум, тимчасово. У чому ж причина розпаду успішного проекту, який завжди приносив хороші гроші?

Версія 1. Пройшла любов – зів’яв службовий роман. Ще близько року тому, як нам розповідали їхні знайомі, Потап і Настя збиралися одружитися. Весь цей час свій службовий роман вони хоч і не підтверджували офіційно, але і особливо не приховували. Невже розсварилися і вирішили розлучитися?

Якщо подивитися в їх інстаграми, можна точно сказати, що ці двоє артистів тренуються щодня в одному спортивному залі і бігають разом з тренером по осінньому парку. А ще їх друзі розповідають, що артисти зараз живуть в одному будинку, який для себе ж і побудували.

Версія 2. Настя вагiтна. Якщо це так, то про вагiтність 30-річна артистка дізналася десь влітку. Тобто зараз вона приблизно третьому-четвертому місяці. Але, дивлячись на свіже фото, де Настя позує в спортивному трико, ніяких натяків на животик. Хоча фото в соцмережах вона цілком може “підправити”.

Версія 3. Каменських рветься в сольне плавання. Кажуть, Настя давно просила у Потапа зробити для неї сольний проект. Можливо, дотиснула чоловіка, з яким живе: мовляв, займайся своїм колективом MOZGI і паралельно продюсуй мене.

Читайте також  Настя Каменських заінтригувала фото з кругленьким животиком

Версія 4. Їм набридло багато працювати. Але тут напрошується питання: “А жити артистам на що?”. Але нас переконали, що Потап з голоду не помpe ніколи, аж надто все розумно в його продюсерському центрі влаштовано.

– Сьогодні, наприклад, проект “Время и Стекло” приносить доходів значно більше, ніж дует “Потап і Настя”, так що їм всім вистачає, – запевнив знайомий продюсер видання. – Мені здається, хлопцям набридло орати по гастролях, з яких вони 11 років не вилазять. Ось і взяли відпустку.

– Не турбуйтеся за Потапа і Горова (екс-дружина артиста і директор), вони знають, що роблять: мізки ж у них є, – пожартував ще один представник шоубізу, натякаючи на продюсерський центр MOZGI Entertainment.

Нам же хочеться вірити в справедливість другої версії. Адже Насті вже 30, а Потап – дуже хороший тато, як довела практика.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -