Роздуми про щасливу імміграцію

“Коли я писала цей текст, то намагалася знайти хоч що-небудь, що можна було б привести в приклад як аргумент, який заважає нам бути щасливими в США, але не знайшла нічого. Ні-чо-го”, – пише Майя Бурякіна для forumdaily.

Ключове слово в цьому реченні «нам». Переїзд в іншу країну – це абсолютно точно розвага не кожному під силу. Не кожен зможе ужитися з тим фактом, що в його квартирі не буде пральної машини і вона буде загальною на весь будинок. Хтось зовсім точно буде скаженіти через те, що не зможе ні до кого додзвонитися, адже на мобільних завжди спрацьовують автовідповідачі. А когось не влаштують квартири, які здаються в оренду абсолютно порожніми. І це я ще навіть про медицину нічого не сказала!

Тому для еміграції потрібно мати дві опції на вибір.

Опція перша – бути людиною, відкритою до всього нового. Приймати все, що відбувається навколо, як пригоду, а не як проблему. Бачити в навколишньому світі можливість збагатитися і стати краще. Побачити зовсім інший світ, в кінці кінців.

Опція друга – вам повинно бути дуже погано там, де ви є зараз. І тоді будь-яке інше місце вам здасться раєм на землі.

Знаєте, я дуже часто знову ж чую фразу «які ви молодці, що ви змогли взяти і так круто змінити своє життя». І я весь час думала про те, що ми ж, насправді, не зробили нічого ТАКОГО. Просто поїхали в іншу країну подивитися, що тут і як. Це може зробити абсолютно кожен. Зокрема, за туристичною візою в Штатах можна перебувати шість місяців.

І мені здавалося, що захоплюватися потрібно тими людьми, про яких я багато читала на форумі при підготовці до отримання грін-карти. Ці люди їдуть жити в Штати, взагалі не володіючи англійською мовою, маючи сто тисяч російських рублів в якості накопичень і навіть не знають про те, в якому місті жити. А ми що? У нас все добре. Ми були успішні і добре забезпечені в Пітері, останні півроку перед переїздом вирішили відмовитися від подорожей по світу – збирали гроші на всякий випадок, щоб при переїзді в Штати мати під матрацом прошарок з купюр на чорний день. І ось ми тут. У чому ж молодці?

Читайте також  «Де кіт спить, там і бoлить». Ось чому кіт спить на людині: що означають його пoзи і вибране місце

І тільки через деякий час я реально зрозуміла, що саме таким, як ми, при еміграції має бути складніше. Тому що там у нас все було. А тут немає нічого. Ось де лοмка по ідеї у всіх трапляється. А у людей, про яких я писала вище, по суті, нічого не змінилося. Просто змінили континент. Їм нічого було втрачати, тому вони і їхали сміливо в своє нове життя за американською мрією. У нас, до речі, ломкu не було. І сподіваюся, що вже не буде. Спасибі тому, що цінності в житті правильні.

А люди просто завжди забувають найголовніше. Куди б ти не поїхав, ти береш з собою себе. І якщо перший час на ейфорії можна виїхати і забути про себе справжнього і здасться, що, о диво, всі твої проблеми вирішені, то час розставить все по своїх місцях. І, швидше за все, якщо усвідомленість кульгає, потім накриє так, як і не снилося. Тому що якщо розглядати переїзд (зміну роботу, нового чоловіка, відпустку і т. д.) як спробу вирішити всі свої проблеми, то це провальний задум. Це той локальний спосіб, який може допомогти на час відволіктися. А потім ви подивіться в дзеркало і знову побачите там того, кому потрібна глобальна головомийка. І поки ви цього не зрозумієте, не усвідомлюєте, це буде біг по колу.

Я ж знову хочу повторити те, що я вже говорила на самому початку нашого переїзду: щасливими нас робить не місце, в яке ми переїхали, щастя – це наш внутрішній стан, і його ми привезли з собою. І я думаю, що ключ успіху (позитивних постів, яскравих пригод, цікавих подій в житті) саме в цьому.

Читайте також  Свята вечеря у різних країнах світу

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -