Магія найкоротшої ночі: Що КАТЕГОРИЧНО заборонено робити у ніч літнього сонцестояння. Прочитайте, щоб не накликати біду

Існує два свята Купали, один з яких збігається з літнім сонцестоянням, другий відзначається в ніч на 7 липня; 21 червня розпочинається “вхід бога Сонця в повну силу”, передає Корупція.Інфо

Про це розповів маг ведичної традиції Ігор Мехеда.

За його словами, коли настає найкоротша ніч і найдовший день року, “сила Сонця і Вселенського вогню стає максимальною”. Згідно з міфологією, “весь нескінченний вогонь Космосу (Агні) в цей час вливається в наше Сонце. Бог Сонця (Купала, Ярило, Сурья) одягається в корону вогненної влади – входить в повну силу”, – додав маг.

Ігор Мехеда запевнив: в цю ніч “сили світла досягають максимуму, а сили темряви зникають”.

“Все, що було табу протягом цілого року, в цю ніч дозволялося. Той, хто мріяв переплисти бурхливу річку – перепливав її, хто хотів відпустити себе в дикому танці – відпускав. Непоодинокими були також любовні ігри”, – розповів він. “Щоб енергія вищого вогню вбралася землею”, проводили спеціальний обряд: вниз з пагорба спускали палаюче колесо, наповнене “стихїалями вогню”.

“Другий Купала, який святкується в ніч з 6 на 7 липня, називається Весіллям Купали – таїнством з’єднання Вогню і Води в ніч Пробудження часу. Він також має і астрономічне значення – афелій земної орбіти”, – пояснив маг.

Читайте також  Дитину одягають як капустину. Як результат — хвоpіє понад 10 разів на рік

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -