Війна не закінчиться ні в 2024, ні навіть у 2025: переможниця “Битви екстрасенсів” розповіла про вихід на кордони 1991 року

Війна не закінчиться ні в 2024, ні навіть у 2025: переможниця “Битви екстрасенсів” розповіла про вихід на кордони 1991 року

Українці повернуться у спокійне та мирне життя, без ризику, що прилетить снаряд чи доведеться кудись їхати.

Мольфарка та екстрасенс, переможниця “Битви екстрасенсів” Олена Стеценко розповіла, коли закінчиться війна в Україні, та деякі шокуючі дані.

На думку мольфарки, війна Росії проти України закінчиться не скоро, а лише через два роки. Вона розповіла, як бачить завершення війни. Про це Стеценко повідомила для YouTube-каналу “Містична історія”.

За прогнозами мольфарки, українці повернуться у спокійне та мирне життя, без ризику, що прилетить снаряд чи доведеться кудись їхати, лише 2026 року.

Для мене це (завершення українсько-російської війни) означає припинення військових дій на території України, виведення України на рубежі 1991 року, це повернення Криму, повернення наших полонених, засудження керівництва Росії, зокрема путіна та всіх його прихильників та надання їм справедливого вироку, а також відшкодування коштів та майна, втраченого Україною, повернення наших незаконно вивезених до Росії дітей— сказала екстрасенс.

Вона заспокоїла українців, наголосивши, що 2026 рік, це повне закінчення не просто військових дій, а взагалі всього, що стосується війни.

У 2026 році цей процес буде завершено, будуть розставлені всі точки над і, також будуть досягнуті мирні домовленості та звільнені наші території.

Читайте також  Астролог назвав вирішальний місяць у війні 2023

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело