В’ячеслав Узелков показав нову ведучу “зважених та щасливих-7”

Тренер «зважених та щасливих-7» В’ячеслав Узелков показав нову ведучу проекту.

Як відомо, в цьому році на проект «Зважені та щасливі-7» худнути будуть сімейні пари, а на глядачів чекає багато несподіваних сюрпризів. Днями табір відвідала дочка Марини і Слави – Олівія, яка на кілька хвилин зайняла пост ведучої сьомого сезону Аніти Луценко, пише viva

“Увага увага! На проекті нова ведуча! Дуже жорстка і амбіційна. Ми – перші жepтви! »- жартівливо підписав В’ячеслав Узелков фотографію з дочкою.

Подружжя Узєлкова часто показують, що дітей в зал можна і потрібно брати. І батькам, і дітям це приносить тільки задоволення.

«Ми не змушуємо дітей займатися спортом. Все повинно бути в задоволення. Роберт любить плавання, але він не хоче професійно цим займатися. А Олівія любить сучасні танці, перепробувала вже багато стилів. Якщо їм перестане це подобатися, вони виберуть собі інші заняття », – коментує Марина Боржемская-Узєлкова.

У 2017 році пост ведучої «Зважені та щасливі» замість Яни Соломко зайняла Аніта Луценко, а В’ячеслав і Марина Узєлкова будуть тренувати сімейні пари, серед яких також відома українська актриса Руслана Писанка з чоловіком Ігорем Ісаковим.

Читайте також  Руслана Писанка з чоловіком худнутимуть на проекті “Зважені та щасливі”(відео)

Шукайте деталі в групі Facebook


Повідомляє -