Перервана вагітність: ця жінка втратила двох дітей відразу

Мені говорили, що ніхто не знає справжнього кохання, поки у нього не народиться дитина. Я можу сказати те ж саме про справжнє горе.

29-річна Жаклін Хой втратила своїх близнюків Генрі і Вільяма в 37 тижнів. У їхній родині ростуть двоє дітей: дворічний Едвард і 8-річний Лохлан. Коли подружжя дізналося, що у них буде двійня, вони сміялися: «У нас у дворі буде ціла футбольна команда!»

На шостому тижні лікарі повідомили нам, що у них одна плацента на двох. Як сказав наш доктор, у них різні спальні в одному будинку. У кожного свій амніотичний мішок, але загальна плацента,

-каже Жаклін.

Такий стан загрожує ускладненнями вагітності. Кожні два тижні Жаклін ходила на обстеження, щоб упевнитися, що близнюки розвиваються нормально:

Ми дізналися, що вони обидва хлопчики, на 14 тижні. Ми дуже швидко визначилися з ім’ям для Генрі, але з другим виникла заковика. Довго не могли вирішити: Вільям або Роберт.

13 лютого 2017 місіс Хой прокинулася, щоб проводити в школу старшого, Лохлана. Але щось здалося їй неправильним цього ранку:

Мої хлопчики були незвично тихими. Ви завжди можете відчути, як діти рухаються в животі. Зазвичай, якщо вони були спокійні, я просто випивала склянку холодної води і лягала в ліжко. Вони прокидалися від цього. Але не цього разу. Через тривогу мені стало дуже боляче, і моя мама повезла мене до лікарні.

Після того, як їй зробили УЗД, лікарі повідомили Жаклін, що Генрі, на жаль, помер:

Я не знала, куди мені подітися від болю. Я хотіла прокинутися з цього кошмару, щоб цього нічого не було. Але я не могла.

Читайте також  Пологи двійні – п’ятий раз поспіль. І знову дівчинки – тато в пологовому залі ридав

Серце Вільяма ще билося, хоча і слабо, і лікарі наполягли на негайному кесаревому. Проте всі зусилля виявилися марними, друга дитина померла прямо під час пологів, і реанімувати її не вдалося:

Я чула, як плакав мій чоловік. Я не хотіла відкривати очі. Я не хотіла визнавати, що це реально, це не могло бути правдою.

Жаклін згадує, що чоловік відчував себе настільки ж спустошеним.

Зараз подружжя Хой є волонтерами фонду Stillbirth Foundation («Фонд мертвонароджених»). Завдання фонду полягає в освіті подружніх пар про причини проблем під час вагітності і в фінансуванні досліджень, які рятують життя ще не народженим дітям.

Вони вдвох вже зібрали значну суму пожертвувань у 13 тисяч австралійських доларів. І мають намір взяти участь в благодійному марафоні в кінці травня:

Ми не можемо повернути Вільяма і Генрі, але ми повинні зробити все, що від нас залежить, в пам’ять про них.

Шукайте деталі в групі Facebook


За матеріалами: