Велика небезпека для України: орки готують нові масові обстріли – подробиці

Велика небезпека для України: орки готують нові масові обстріли – подробиці

Українців попередили

Окупанти в майбутньому можуть знову завдавати масованих ударів по містах
Рашисти продовжують кошмарити мирні міста України, і тепер путінські голодранці готуються до певних маневрів та можуть готуватися до майбутніх атак. Про це в ефірі національного телемарафону розповіла керівниця об’єднаного координаційного пресцентру сил оборони півдня Наталія Гуменюк.

Вона зазначила, що активність російської тактичної авіації на південному сході була потужною – це може вказувати на те, що орки “збирають розвідувальні дані та можуть готуватися до потужних атак на майбутнє”.

Гуменюк додала, що ймовірно посилення присутності ракетоносіїв флоту рф в морі за дві-три години, але в пунктах базування вони повністю готові.

Вона також заявила: “Є практика, що окупанти б’ють з бухт. Хоча це дуже небезпечно і для самого ракетоносія, і для кораблів, що знаходяться поруч. Але таку практику вони застосовують”.

За словами Наталії Гуменюк, окупанти намагаються підтягнути рівень обстрілів по Правобережжю до минулої доби, “коли їм вдавалося максимально активно бити”.

Вона резюмувала: “Вони зазнають снарядного голоду — хоча виходять на рівень 50-60 обстрілів на добу. Вони доводили їх майже до 30, коли не було чим. Зараз знову активізуються. Херсону цієї ночі діставалося дуже потужно”.

Читайте також  Екстрасенс назвала області, куди полетять всі ракети 24 лютого (відео)

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело