Херсонщина запрошує туристів у найбільшу в Європі пустелю

Херсонщина запрошує туристів у Олешківські піски – це найбільша в Європі пустеля. Тут є розваги і для екстремалів, і для прихильників спокійного відпочинку.

За радянських часів тут був авіаційний полігон, але вже 10 років це – Національний природний парк “Олешківські піски”. Найбільша у Європі пустеля займає понад 8 тисяч гектарів.

Цьогоріч пустелю відкрили для квадроциклів. Спортсмени у захопленні від ландшафту. Квадроцикл у пустелі може розігнатися до 150-ти кілометрів на годину. Але новачкам радять зі швидкістю не жартувати.

Для противників екстриму є і піший маршрут. Головне для пішого маршруту панамка, щоб не отримати тепловий удар, і зручне взуття на платформі. Пісок тут прогрівається до 75 градусів.

Піщана мандрівка проводиться у супроводі фахівців. Адже, у барханах легко заблукати.У Олешківських пісках не лише туристи і розваги, тут тренуються і прикордонники. Однак, вони далеко звідси. Тож влада запевняє, відпочинок у пісках прикордонного регіону цілком безпечний.

“Навчання, які відбуваються у військових – надзвичайно далеко від того місця, де відбуваються екскурсії, це взагалі ніхто не може ні побачити, ні почути. Це безпечно”,– сказала директор департаменту туризму Херсонської ОДА Тетяна Волинець.

Минулого року Херсонщина прийняла понад 3,5 мільйони туристів, цьогоріч тут чекають ще більше відпочивальників.

Читайте також  ДОЧЕКАЛИСЬ: Ані Лорак показала фото доньки! Ви мусите, це побачити!

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -