Орієнтир на середину літа: у ГУР дали прогноз, що буде з війною вже найближчими місяцями

Орієнтир на середину літа: у ГУР дали прогноз, що буде з війною вже найближчими місяцями

Подробиці

Українцям розповіли, чого чекати від окупантів незабаром
Українські воїни продовжують нещадно мінусувати рашистів разом із їхніми іржавими коритами, при цьому активні бойові дії на фронті продовжуватимуться найближчим часом. У середині літа буде проведена оцінка можливостей рф, про що в інтерв’ю “РБК” заявив заступник начальника ГУР Вадим Скібіцький.

Він підкреслив: “На весь рік давайте не прогнозуватимемо. Скажу так: у найближчі 2-3 місяці будуть активні бойові дії. Як наступального, так і оборонного характеру, тому що наша стратегічна мета – це звільнення всіх наших територій”.

За словами Скібіцького, рашисти намагатимуться все ж таки виконати ті завдання, щоб сказати, “закінчили вони свою “спеціальну військову операцію” або не закінчили”.

Заступник начальника ГУР додав, що орієнтуватиметься на середину літа, коли стане видно, чи вдасться рашистам виконати свої плани щодо модернізації, перегрупування, формування нових з’єднань, частин і як у них пройде реформування.

Вадим Скібіцький нагадав, що командування окупантів вже офіційно заявило про реформування, відновлення ленінградського та московського військових округів.

Він додав, що після цього можна буде проводити оцінку можливостей рф, прогнозувати можливий характер дій росії вже на осінньо-зимову кампанію.

Читайте також  He плaкaли xiбa cтiни… бaтькaм пo 23p, a дoнeчцi лишe 8 мicяцiв: Лeдь нe вce місто пpoщaєтьcя з мoлoдoю ciм’єю…Фoтo

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело