Військовозобов’язані в Україні отримають електронний код: що це і для чого потрібно

Військовозобов’язані в Україні отримають електронний код: що це і для чого потрібно

Подробиці
Військовослужбовцям ЗСУ видадуть електронні коди
Українські територіальні центри кадрів та військкомати наразі проводять повне оновлення своєї бази даних з метою перенести паперові військово-облікові документи до електронного реєстру, пише “Експрес”.

На цей час формується база даних Єдиного державного реєстру військовозобов’язаних, яка є необхідною для ведення військового обліку громадян України.

Цей реєстр є інформаційно-телекомунікаційною системою, що здійснює автоматизоване складання, зберігання, обробку та використання даних про призовників, військовозобов’язаних і резервістів.

Кожен запис у Єдиному державному реєстрі має унікальний ідентифікаційний номер, який є електронним кодом. Цей код складається із 19 цифр.

Начальник відділу військового обліку Хмельницького обласного ТЦК Олександр Косинський пояснив, що завершення процесу формування реєстру заплановано до кінця поточного року.

Після заповнення бази даних вона буде доступна для використання іншими силовими органами.

Основна мета електронного коду полягає в тому, щоб забезпечити швидкий доступ до інформації про кожну людину, яка перебуває на військовому обліку, така як прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, дані про військово-облікову спеціальність тощо. Це дозволяє уникнути необхідності ведення окремих картотек.

Важливо, що за допомогою цього електронного коду можна знайти та перевірити інформацію про особу незалежно від її місцеперебування.

Це значно спрощує роботу працівникам ТЦК та СП. Крім того, наявність у кожної людини електронного коду допомагає уникнути неприємних ситуацій.

Відомо, що після отримання індивідуального коду його буде видрукувано та вклеєно у військовий квиток кожного військовозобов’язаного.

Важливо відзначити, що нема потреби терміново звертатися до ТЦК для цієї процедури, оскільки код може бути вклеєний при виклику військовозобов’язаного для перевірки даних або проходження військово-лікарської комісії.

Читайте також  Віталік Козловський показав, як чотирирічним колупався в носі

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело