Російський опозиціонер Невзоров розповів, чи готовий Путін зупинити війну: “Це – єдине, що в нього є”

Російський опозиціонер Невзоров розповів, чи готовий Путін зупинити війну: “Це – єдине, що в нього є”

Опозиціонер вважає, що Путіну начхати на жертви, він робитиме все, щоб війна тривала.

Російський опозиціонер Олександр Невзоров вважає, що Путін не припинить війну проти України, оскільки зараз це – “єдине, що в нього залишилось”.

Про це пише “Гордон”.

Невзоров вважає, що Путін ніколи не визнає, що війна проти України була помилкою, оскільки для цього потрібно мати хоробрість, а ця риса не властива диктатору. А тому Путін кидатиме на війну стільки росіян, скільки захоче, щоб бойові дії тривали. Навіть якщо для цього буде потрібно мільйон загиблих. Російський диктатор продовжуватиме криваву війну за будь-яку ціну.

“Пам’ятаєш, перед лютим у нього був кумедний, потішний костюмчик? Середненький, дуже складного, хитрого, підступненького, але такого, хитрого, хлопця, з яким можна домовитися. І він у цьому костюмчику гуляв сценою міжнародних відносин. Але в лютому він спалив цей костюмчик. Він одягнувся у війну. Він одягнений у цю війну. І якщо її не стане – він перед усім світом постане млявим, голим, мертвим… Це єдине, що у нього є. Він їсть війну, він п’є війну, він одягнений у неї. Тому він її продовжуватиме абсолютно всупереч будь-якому здоровому глузду”, – сказав Невзоров.

Нагадаємо, спеціальний радник головнокомандувачі ЗСУ Валерія Залужного Ден Райс розповів, що новий наступ Росії на Україну ймовірно буде навесні, проте окупанти не матимуть успіхів.

Читайте також  Російські ракети, ймовірно, влучили по території країни НАТО: скликають термінову зустріч комітету нацбезпеки. Якою буде реакція НАТО?

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело