“Долар вразить усіх, ніхто не очікував такого курсу валют”: експерти про те, чого слід чекати в обмінниках України

“Долар вразить усіх, ніхто не очікував такого курсу валют”: експерти про те, чого слід чекати в обмінниках України

Хоча більшість українців із тривогою стежать за стрибками курсу долара, а проте експерти переконані, що побоювання песимістів не справдяться. Долар залишатиметься у рамках теперішньої вартості.

Як інформує “УНІАН”, курс долара в Україні найближчим часом не зазнає якихось серйозних змін.

“Зараз на валютному ринку переважає тренд на зміцнення національної валюти. Поки він досить слабкий, але є всі передумови очікувати його посилення в середині січня. У цілому ж ситуація на готівковому ринку залишається стабільною за останні місяці. Курс гривні коливається в межах вузького коридору 39,5-41,0 грн/дол., реагуючи на тимчасові зміни в балансі попиту та пропозиції. З великою ймовірністю аналогічні тенденції будуть зберігатися і найближчим часом”, – спрогнозувала директор департаменту казначейських операцій “Юнекс Банку” Ганна Золотько.

За її словами, в грудні в Україні обсяг валютних операцій очікувано зріс, в тому числі збільшилося і негативне сальдо таких операцій до 463 мільйонів доларів, проте курс гривні відреагував на ці тенденції дуже скромнимдуже скромним зростанням.

Експерт впевнена, що значною мірою курсовій стабілізації на готівковому ринку допомагають впроваджені НБУ програми з придбання валюти фізичними особами з розміщенням її на строкових депозитах: “Вони відволікають частину попиту від готівкового ринку і стримують спекулятивні апетити на ньому”.

Читайте також  "Долар вчинить щось надзвичайне, ніхто не чекає на таке потрясіння": експерти сказали, коли курс валют приголомшить всіх в Україні

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело