Для Путіна і його армії ситуація сьогодні катастрофічна

Взяття Херсона, звільнення західного берега Дніпра Збройними силами України — питання часу.

Затягування війни означає повний крах Росії. І військовий, і економічний, і політичний. Важко сказати, чи усвідомлює це Путін. Але мені здається, що останні дії вказують на те, що він явно намагається підготувати якусь переговорну позицію.

Він розраховує на те, що зимові холоди, підвищення цін на електроенергію і в цілому втома від війни змінять суспільні настрої на Заході і призведе до тих політичних змін, які дозволять йому перевести війну в режим низької інтенсивності або заморозити конфлікт. Це завжди було путінською стратегією – щось захопити, потім почати переговори і вийти з ситуації переможцем.

Але сьогодні зрозуміло, що ситуація виглядає для Путіна і його армії катастрофічною. Взяття Херсона, звільнення західного берега Дніпра Збройними силами України — питання часу. Які дії зробить Путін на півдні, щоб спробувати переламати цю ситуацію, важко сказати.

Але я вважаю, що всі розмови про використання тактичної ядерної зброї в сьогоднішній ситуації-це розмови на користь бідних. Головним адресатом цієї страшилки є та частина західного істеблішменту, яка хотіла б домовитися з Путіним. Мотивація цих людей зрозуміла. З інтересами України, Росії або взагалі всього цивілізованого світу вона нічого спільного не має.

Читайте також  "Ґвалтували, обезголовлювали чоловіків і жінок": в InformNapalm розповіли деталі звірств окупантів

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело