Пенсіонерка дає школярам фору у Counter-Strike

Бабуся веде стріми проходження ігор, які дивляться більше 10 тисяч користувачів YouTube

Пенсіонерка Анна Сандалова з російського Іскітима у свої 59 років завела канал на YouTube, де показує майстер-клас проходження популярних ігор.

Бабуся грає у Minecraft, Counter-Strike і Танки, і виходить в неї доволі непогано. Єдина проблема Баби Ані (геймерське ім’я) – складність швидко перелаштуватися з одної гри на іншу.

Пенсіонерка розповіла, що починала грати на Dendi та Sega, а потім опанувала й ігри на ПК.
“Онуки просили сісти дограти, щоб гра не пропадала. А потім й сама втягнулась”, – розповіла про себе Баба Аня.

Підстаркуватій геймерці переказали 41 тисячу рублів, коли вона лише починала стрімінг. На ці гроші вона купила онукам клавіатуру, мишку та навушники.

Кріс

Recent Posts

Українку знайшли мертвою в Італії. Поруч із нею – її 6-річна донька

Українку знайшли мертвою в Італії. Поруч із нею – її 6-річна донька Трагічний випадок у…

11 місяців ago

Чи буде перехід на літній час в Україні у 2025 році: всі подробиці

Чи буде перехід на літній час в Україні у 2025 році: всі подробиці У 2024…

1 рік ago

На прийомі у стоматолога помер 7-річний хлопчик: деталі трагедії

На прийомі у стоматолога помер 7-річний хлопчик: деталі трагедії У Києві в приватній клініці після…

1 рік ago

“Пенсія буде підвищена людям з цієї категорії, гроші попливуть рікою”: виплати зростуть, якщо ви належете до цієї групи

"Пенсія буде підвищена людям з цієї категорії, гроші попливуть рікою": виплати зростуть, якщо ви належете…

1 рік ago

Потужна злива і могутній дощ хлинуть на авто і дороги, прогноз налякав самих синоптиків: куди завтра пре мороз і снігопад?

Потужна злива і могутній дощ хлинуть на авто і дороги, прогноз налякав самих синоптиків: куди…

1 рік ago

“Новий курс долара в українських банках приголомшив усіх”: скільки тепер коштує валюта, чи треба бігти в обмінники?

"Новий курс долара в українських банках приголомшив усіх": скільки тепер коштує валюта, чи треба бігти…

1 рік ago

This website uses cookies.