У Запоріжжі після застави втік педофіл, який роками розбещував чотирьох дівчаток

Родичі внесли за чоловіка заставу в сумі 128 тисяч гривень, після чого він втік.
У Запоріжжі оголосили в розшук педофіла, який роками розбещував чотирьох малолітніх дівчаток. 37-річного чоловіка за підозрою в розбещенні дітей затримали в лютому цього року, а коли родич внесли за нього заставу – педофіл втік від слідства, повідомляє Сегодня.

Про це повідомив заступник керівника Запорізької місцевої прокуратури №3 Максим Кацюба.
Імені підозрюваного правоохоронці не називають, але з власних джерел сайту «Сегодня» відомо, що його звуть Дмитро Будовський.

Чоловіка розшукують близько місяця – з квітня 2017 року.

Родичі педофіла внесли за нього заставу в сумі 128 тисяч гривень, після чого він вийшов з СІЗО і сховався від слідства.
«Три роки чоловік здійснював розпусні дії відносно чотирьох дівчаток, які живуть по сусідству. У лютому нам вдалося зібрати докази для того, щоб пред’явити йому підозру за двома статтями. Потім за нашим клопотанням суд обрав йому запобіжний захід у вигляді взяття під варту, але з можливістю внесення застави в сумі 128 тисяч гривень. Це абсолютно справедливе рішення, суд по-іншому не міг вчинити виходячи з нинішнього становища КПК (Кримінально-процесуальний кодекс. – Ред.)», – розповідає заступник керівника Запорізької місцевої прокуратури №3 Максим Кацюба.

Спочатку чоловікові повідомили про підозру в розбещенні двох дівчаток. Уже пізніше слідство підтвердило, що жертвами педофіла стали чотири дитини – сусідські дівчатка 8, 10, 12 і 13 років. Кримінальне провадження перекваліфікували.

«Надалі нам вдалося довести весь ланцюжок подій і коли ми вже готувалися змінити підозру, людина сховалася від слідства», – зазначив Максим Кацюба.

Оскільки чоловік порушив умови запобіжного заходу, прокуратура звернулася до суду з клопотанням направити отриману суму застави в дохід держави. Крім того, суд виніс рішення про затримання Дмитра Будовського і доставлення його до суду для зміни запобіжного заходу.

Читайте також  У Запоріжжі встановлено рекорд України по голубцях

Коли педофіла знайдуть, його знову візьмуть під варту.

Нагадаємо, 14 лютого правоохоронці затримали 37-річного жителя Запоріжжя, який на протязі декількох років розбещував дітей. Поліція відкрила кримінальні провадження у ст.156 КК України (вчинення розпусних дій щодо малолітньої особи) та ст.153 КК України (насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом).

Шукайте деталі в групі Facebook


За матеріалами: