Відомий таролог передбачила долю Маріуполя

Експерт в сфері карт таро Олена Бюн поділилася інформацією, отриманою в ході розкладу на картах.

Зараз дуже багатьох хвилює доля Маріуполя – місто з перших днів повномасштабної російської агресії знаходиться в блокаді, його практично повністю знищили, розбили всю інфраструктуру і житловий фонд. Таролог Олена Бюн зробила розклад і розповіла, на що слід чекати на цьому напрямку.

“Всі плани, над якими зараз працює російське командування, російське телебачення, – це все ілюзія. І якийсь такий міф, омана, все розвіється. Якщо вони сподіваються на те, що ця територія Маріуполя залишиться їм, вони глибоко помиляються. З боку українських збройних сил тут будуть досить цікаві дії. Я не хочу про це говорити, але по долі Маріуполь повернеться під український прапор”, – прокоментувала Олена.

Вона передбачила, що на портове місто очікує відновлення і мир.

“Карти кажуть, що це вистраждане місто. Але це місто буде відновлено. І ще, чому це місто змітали з лиця землі? Там є якісь дорогоцінні метали, поклади. Можливо, десь поруч з Маріуполем”, – резюмувала Олена Бюн.

 

Читайте також  "В Україні чекають на неймовірний мороз і крижаний дощ, потужний снігопад вдарить у цих областях": де буде -11 градусів?

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело