Путін обрав дату, коли оголошувати про свою “перемогу” в Україні: подарунок до ювілею диктатора

Путін обрав дату, коли оголошувати про свою “перемогу” в Україні: подарунок до ювілею диктатора

Російський диктатор може розглядати варіант оголошення перемоги. Зробить це несподівано для всіх.

Стало відомо про те, коли путін може оголосити про свою “перемогу” в Україні. Обрав особливу для себе дату, адже таке диктатори люблять.

Таку думку висловив російський опозиціонер Гарі Каспаров в інтерв’ю порталу “Обозреватель”.

На його думку, російський президент путін може оголосити про якусь перемогу у свій день народження. 7 жовтня цього року йому виповниться 70 років, так званий ювілей.

Диктатору різних часів завжди любили особливі дати, і саме в ці дні оголошували про якісь грандіозні події.

“Я майже впевнений, що до 7 жовтня, до путінського ювілею – диктатори дуже люблять ювілеї, ось йому буде 70 років, я думаю що під цю дату заплановано оголошення перемоги”, – сказав Гаррі Каспаров.

При цьому у Кремлі чудово розуміють той факт, що виграти війну вони не можуть, і це вже неможливо буде зробити за два місяці. Саме тому “перемога” буде сумнівною, адже на той момент ЗСУ зможуть звільнити низку територій, які зараз знаходяться в окупації.

“Думаю, що там заволодів певний здоровий глузд, що виграти війну в тому обсязі, в якому вони планували, не вдається, отже, потрібно зафіксувати територіальні придбання, окопатися і вести переговори з позиції сили, як вважає Путін”, – пояснив Каспаров.

Наступні кілька тижнів стануть визначальними, а звільнення Херсона буде поворотною точкою війни. Саме успіхи ЗСУ на полі бою загальмували кардинально наступ росіян, і викликав паніку.

А ось чи збирається путін до свого дня народження оголошувати про перемогу – дізнаємося вже зовсім скоро.

Читайте також  У Путіна офіційно озвучили головну мету зустрічі із Зеленським

 

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело