Розвідка: Путін дав наказ підривати житлові будинки і школи в Білорусі. Він осатанів

Розвідка: Путін дав наказ підривати житлові будинки і школи в Білорусі. Він осатанів

Таким чином російський бункерний шизофренік хоче втягнути Білорусь у війну з Україною. Розкрито деталі.

Щоб “доламати” білоруського диктатора Лукашенко, російський бункерний президент Путін вирішив піти на крайні заходи, пов’язані із загибеллю мирних громадян.

На цей раз мова йде не про жителів України, а про населення Білорусі.

Як повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України, російський президент Путін, який остаточно вижив з розуму, наказав своїм спецслужбам влаштувати теракти в житлових будинках на території білоруського міста Мозир.

Таким чином Путін розраховує чинити тиск на президента Лукашенка і повноцінно втягнути його разом з його армією в повномасштабну війну проти України.

“За отриманими даними РФ спробує втягнути Білорусь у військовий конфлікт з Україною за допомогою ряду провокацій по інфраструктурних об’єктах і цивільному населенню.

Для цього в місто Мозир під виглядом цивільного населення прибули диверсійні групи. До їх складу входять кадрові співробітники Головного розвідувального управління РФ і найманці приватних військових компаній, контрольованих Пригожиним і Шойгу.

Відомо, що в плани цих груп входить організація серії терактів на території Білорусі. Тобто, буде використаний сценарій аналогічний застосованому в Росії під час розпалювання війни в Чечні. Тоді спецслужби РФ організували вибухи в декількох будинках Рязані, звинувативши в цьому “чеченських бойовиків”. Відтак, російське ГРУ планує провести серію артилерійських і ракетних ударів по Мозирському НПЗ, об’єктах цивільної інфраструктури та житлових масивах. В ході обстрілів додатково відбудуться вибухи житлових будинків, лікарень і шкіл.

Це, на думку кремлівських кураторів “спецоперації”, створить для Лукашенка так званий “казус беллі”. Тобто формальний привід для розв’язання війни. Вважається, що в цьому випадку у самопроголошеного “президента” Білорусі не залишиться можливості уникнути участі у війні”, – йдеться в повідомленні Головного управління розвідки.

Читайте також  Астрологи назвали рік перемоги України

Відзначається, що офіцери білоруської армії, які мають доступ до цієї інформації, вже почали евакуацію своїх сімей з Мозиря.

Нагадаємо, глава Офісу президента Андрій Єрмак оцінює ймовірність підключення армії Білорусі до Російської повномасштабної війни проти України як “не дуже високу” через непопулярність такої ідеї серед громадян країни.

“Ми вважаємо, що білоруський народ не підтримує цю ідею. Безумовно, вони надали свою територію для російських військ. Але ймовірність масштабної участі у війні білоруської армії не дуже висока саме через настрої народу Білорусі”, – вважає він.

Про нульові ризики вторгнення з боку Білорусі заявляв і радник глави Офісу президента Олексій Арестович. Він зазначив, що приводу для паніки немає. Якщо раптом така ситуація і виникне, влада відразу ж попередить українців.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело