Ось це скандал: СБУ вирахувала в Кабміні путінського “крота”. Зливав дані росіянам

Служба безпеки України викрила російську агентуру, в яку входили чиновники Кабміну і Торгово-промислової палати України, які отримували від 2 до 15 тисяч доларів за кожен “злив” інформації.

За часів монархій, імперій і диктаторських форм правління вважалося, що “в політиці завчасно зрадити – це не зрадити, а передбачити”. І скільки б не вчився український народ на своїй історії, проте реальність показує, що зрадники завжди були, є і будуть.

Так, стало відомо, що Служба безпеки України викрила російських агентів у складі Кабінету міністрів і Торгово-промислової палати. Про це у вівторок, 21 червня, передавати речник СБУ Артем Дехтяренко.

“Ці посадовці передавали ворогу різну розвідінформацію: від стану обороноздатності до облаштування держкордону та персональних даних українських правоохоронців. Зрадники робили це не безкоштовно. Суми залежали від рівня таємності і важливості зібраних даних”, – зазначили в СБУ.

Відомо, що за свій” злив ” інформації чиновники отримували від кураторів від 2 до 15 тисяч доларів за одне завдання. До речі, одним з кураторів, які готували зрадників, виявився представник 5 служби ФСБ Юрій Водолазкий.

До речі, як встановили працівники СБУ, шпигуни були завербовані росіянами ще в 2012 році під час поїздки в Росію. “Винагороду” вони отримували під час особистих зустрічей з кураторами в Криму або в інших країнах.

Зловмисники вже отримали повідомлення про підозру у державній зраді. Судом було обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

Досудове розслідування триває.

Читайте також  Пенсіонер збирав розвідувальну інформацію: На Львівщині СБУ викрила шпигунську мережу

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело