На тимчасово окупованій Херсонщині військові РФ масово та жорстоко ґвалтують дітей на очах у батьків – Денісова

Росія використовує зґвалтування та сексуальне насильство в інших формах як тактику ведення війни, систематично, повсюдно і з приголомшливою жорстокістю.

За останню добу на телефонну лінію психологічної допомоги звернулися особи з Олександрівки Херсонської області, які розповіли про факти сексуального насильства окупантами.

Про це повідомила уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова.

Українська омбудсменка розповіла про жахливі випадки зґвалтувань:

  • Двоє дівчаток 12 та 15 років зґвалтовані російськими солдатами.
  • Дівчинка 6 місяців, росіяни ґвалтували чайною ложкою.
  • Двоє хлопчиків-близнюків дворічного віку разом з мамою були вдома. Увірвалися 5 загарбників, один тримав матір, решта по двоє ґвалтували малюків орально та анально.
  • Діти загинули від отриманих розривів та втрати крові.
  • Трирічного хлопчика на очах у матері зґвалтували два окупанти, від отриманих травм дитина померла.

“Прошу заступника генерального секретаря ООН – спеціального представника з питань сексуального насильства в умовах конфлікту Прамілу Паттен в рамках свого мандату ініціювати проведення відповідними органами рф розслідування цих фактів та притягнення до відповідальності винних осіб, а також вжиття заходів для попередження вчинення сексуального насильства російськими військами”, – написала вона.

Денісова закликає світову спільноту забезпечувати запровадження персональних санкцій проти політичних лідерів, військових командувачів росії та виконавців злочинів.

Читайте також  Матір кинула в море тіло доньки, що страждала на анорексію

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело