“Доторкнешся – відкушу”: Alyosha пригадала, як стала жертвою домагань

Відома українська співачка Alyosha пригадала, що в дитинстві стала жертвою сексуальних домагань. Тоді на неї напав старшокласник.

Джерело: Телеканал LIVE
Українські зірки часто стають жертвами переслідувань фанатів. Однак виконавиця Alyosha (справжнє ім’я – Олена Тополя) зізналась, що до неї домагалися в дитинстві.

Як Alyosha зазнала домагань

Співачка розповіла, що стала жертвою сексуальних домагань у 13 років. Вона йшла в гості до подруги, яка жила у сусідньому під’їзді.

У прольоті між третім і четвертим поверхами стояв хлопець. Можливо, клас 10-й або 11-й. І він мені не давав вийти. Спочатку я думала, ми просто випадково зіткнулися, але це було невипадково – він схопив мене за плечі, тримав і, вибачте, дістав із “широких штанин”, як кажуть, щось таке незрозуміле,
– розповіла Alyosha.

“Я досі, коли мені вже 35 років, навіть не знаю, що то було. Навіть не хочу описувати це, бо це психічно хвора людина щось собі там створила. Він сказав: “Доторкнешся – відпущу””, – поділилась артистка.

Alyosha вирішила втікати й побігла сходами наверх. Вона почала дзвонити у всі квартири: “У перші двері, які відкрилися, я забігла і почала закривати всі замки. Я боялася вийти, попросила подзвонити додому, щоб брати за мною прийшли”.

Які зірки ставали жертвами домагань
Оля Полякова розповіла, що у школі зазнала домагань від вчителя фізкультури. “Помацав вчитель фізкультури, і думаєш: “Він помацав мене, чи це мені здалося? Напевно здалося”. А потім на наступному уроці він підсаджує тебе, і якось пальцем лізе тобі не туди”, – зізнавалась співачка.
Олена Шоптенко пригадала, як у 15 років до неї домагався дорослий чоловік у метро. Тоді вона втекла в інший бік вагона. Танцівниця закликала робити все для того, щоб себе захистити.

Читайте також  Підліток, що постраждав від домагань 47-річного пастора, розповів про подробиці злочину (ВІДЕО)

 

 

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело