Щука З Коштовностями. Ось Це Удача!

Щука атакує просто все, що рухається. Чого тільки не побачиш в животі у цеї безжальної хижачки. У шлунку цієї риби знаходили всі види столових приборів – це ножі, ложки, вилки і навіть металеві рибочистки.

Крім риби щука харчується жабами, а іноді може схопити нирка (це маленька качка) і тримати його в пащі до тих пір, поки качка не втратить сили і тільки тоді перевертає її так, щоб заковтнути з голови. Це відео ви також можете подивитися на моєму каналі Youtube.

На цей раз після риболовлі на озері Зайсан, що знаходиться на кордоні з Китаєм, обробляли кілька щук і судаків. В одній з щук витягли блешню з гачком. Ну а в інший, як Ви можете бачити, дістали масивний золотий перстень-печатку. Ось це удача!

Згідно ще  з однієї цікавою легендою, в кінці дев’ятнадцятого століття виловили щуку з кільцем із золота. На прикрасі був напис, яка свідчила про те, що рибу окільцював російський цар Борис Федорович. Рибина за своє життя набрала 60 кілограмів і виросла до двох метрів. Щуку спіймали під час очищення Царських ставків.

Читайте також  Зважилася на неочікуваний крок! Олена Зеленська звернулася до українців

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -