Скільки заробить Джамала, Руслана та Onuka за виступ на Євробаченні-2017: опубліковані суми

У системі Рrozorro оприлюднили дані про закупівлі послуг трьох відомих українських співачок у фінальній частині Євробачення-2017 на загальну суму в 1,58 мільйона гривень.

Найдорожче обійдеться виступ Джамали. Відтак, ФОП Джамаладінова Сусана Амінівна отримає 986 тисяч гривень, пише 24tv.ua.

Значно дешевше коштує виступ Руслани, яка виграла Євробачення у 2004 році. ФОП Лижичко Руслана Степанівна отримає 394 тис гривень.

У фіналі також виступить український гурт Onuka з Національним академічним оркестром народних інструментів. Загальна вартість цього виступу – 231 тисяч гривень. Оркест та солістка гурту (ФОП Жижченко Наталія Олександрівна) отримають по 45 тисяч гривень. За технічний звукозапис на репетиційній базі НАОНІ разом з Onuka заплатять 57 тисяч гривень.

Окрім того, спеціально для виступу Onuka виготовлять вінок та три шовкові накидки. Загальна вартість яких – 43 тисячі гривень.

Нагадаємо, Євробачення-2017 відбудеться в Києві 9, 11 і 13 травня. Це один із наймасштабніших заходів, які заплановані цього року в столиці. На конкурс приїдуть близько тисячі осіб із офіційних делегацій, 20 тисяч гостей, 1500 журналістів.

Україну на конкурсі представить відомий рок-гурт O.Torvald.

Читайте також  На "Холостяк 11" прийшла порноакторка з Дніпра. Фото

Шукайте деталі в групі Facebook


За матеріалами: