В Іспанії родинам з усього світу пропонують безкоштовне житло та роботу: умови переїзду

У містечку наразі проживає лише 132 особи, а тому місцева влада вирішила збільшувати населення.

В Іспанії у містечку Грієгос запропонували родинам з усього світу безкоштовне житло та працевлаштування з умовою, що вони переїдуть туди жити.

Про це повідомляє NY Post.

У містечку наразі проживає лише 132 особи, а тому місцева влада вирішила збільшувати населення.

Як зазначається переїхати в Грієгос можуть родини з усього світу. Проте в містечку є тільки 2 будинки та 2 робочих місця для майбутніх мешканців. Перші три місяці оренда будинку буде безкоштовною, потім доведеться платити 225 євро на місяць. Місцева влада віддаватиме перевагу родинам з дітьми, оскільки хоче врятувати місцеву школу, в якій є лише 9 школярів. Там навіть передбачена знижка за оренду помешкання – 50 євро за кожну дитину. Відтак, якщо родина виховує 2 дітей, то оренда помешкання становитиме 125 євро на місяць.

Щодо роботи, то є вакансії на кухні місцевого ресторану Paladar de Aragón. Також там пропонують посаду управителя готелю.

Мерія містечка уже отримала понад 3 тисячі заявок від родин з усього світу. Повідомляється, що в невеликих містах Іспанії різко скорочується населення, а тому не виключено, що й інші міста скористаються досвідом Грієгоса.

Читайте також  «Це коштувало їй життя»: серце молодої учасниці «Х-Фактор» раптово зупинилося

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело