Технічне забезпечення закладів освіти та цифрова компетентність освітян є основними завданнями Міністерства освіти і науки.
Про це заявив заступник міністра освіти з питань цифрового розвитку і цифровізації Артур Селецький під час спілкування з представниками міжнародних організацій, ініціатив та проєктів.
За його словами, у взаємодії з міжнародними партнерами Міністерство освіти показало значні результати у розвитку цифрової освіти.
«Ми створили платформу «Всеукраїнська школа онлайн» для учнів 5-11 класів. Започаткували державні та безкоштовні електронні журнали та щоденники. З метою технічного забезпечення освітнього процесу виділено 980 млн грн на закупівлю ноутбуків для вчителів. Близько 400 млн грн – на мультимедійне обладнання. На сьогодні технічне забезпечення та цифрова компетентність освітян є основними завданнями», – розповів у своєму виступі профільний заступник міністра.
Під час зустрічі також йшлося про підготовку проєкту Концепції цифрової трансформації освіти і науки як візійного документа цифрового розвитку сфери, закупівлю мультимедійного обладнання та забезпечення високошвидкісним Інтернетом шкіл в сільській місцевості.
«Будемо чути про гучні смерті людей, які знищували Україну»: Коли Вищі сили покарають росію Відьма…
Потужна негода насувається на Україну: у яких регіонах оголосили штормове попередження Синоптики попереджають про те,…
Інвалідність оцінюватимуть за новими критеріями: правила змінять життя Уряд готує сюрприз – оцінюватимуть кожного за…
Долар та євро лихорадить по повній: банки та обмінки знову змінили курс валют Трамп почав…
Умови Кремля для припинення війни у 2025 році «Мета все та ж: підштовхування всіх сторін…
Мобілізація аспірантів: у Раді відповіли, чи матимуть вони відстрочку у 2025 році Питання надання аспірантам…
This website uses cookies.