Впадеш зі стільця, коли дізнаєшся : як виглядає будинок мільярдера Марка Цукерберга!!!

Марк Цукерберг, програміст і засновник соцмережі Фейсбук, є одним з найбагатших людей на планеті.

Судячи за прикладом інших багатіїв, житло у нього має бути просто шикарним, правда? Але не тут-то було!

Зовсім недавно Цукерберг виклав у Мережу відео, в якому він презентує свій новий винахід — розумний будинок під назвою Джарвіс. Розповідаючи про штучний інтелект, Марк провів для знімальної групи екскурсію по своєму будинку, передає ЗМІ

Дивно те, що в оселі мільярдера немає абсолютно ніяких надмірностей в стилі Дональда Трампа. У всіх кімнатах обстановка дуже скромна і переважає стиль мінімалізм.

Цукерберг показав екстер’єр та інтер’єр свого будинку в Пало-Альто. В об’єктив камери потрапили кілька кімнат, в яких живе Марк зі своєю сім’єю. Цей будинок був куплений за 7 млн доларів кілька років тому, і обстановка в ньому збереглася майже та ж, що була при покупці.

Живучи в досить скромних для їх положення умовах, Цукерберг і його дружина прославилися своєю філантропією. Вони витрачають гроші не на золоті унітази, а на благодійність, і цим не можна не захоплюватися. У 2010 році Марк навіть приєднався до «Клятві дарування», філантропічної кампанії мільярдерів Уоррена Баффета і Білла Гейтса.

Разом зі своєю дружиною Прісциллою Чан Марк планує віддати 99 % своїх акцій Фейсбук вартістю 45 млрд доларів на благодійність. Ось це я розумію, щедрість!

На завершення хотілося б поставити Цукерберга в приклад всім багатим людям. Незважаючи на те, що він вважається наймолодшим мільярдером світу, Марку вдалося зберегти доброту і справедливість в душі і не потрапити під владу своїх грошей, як це іноді буває.

Читайте також  «Шахєр-махєр для Гройсмана»: нардепи йдуть у відрив на місяць

Шукайте деталі в групі Facebook


Інформує -