Українське місто очолило рейтинг найдешевших туристичних міст світу

Під час дослідження порівнювалася середня вартість різних туристичних предметів першої необхідності.

Львів посів перше місце серед найдешевших туристичних міст світу. Про це свідчать дані рейтингу, складеного туристичною компанією Mondono, інформує  Business Insider.

Під час дослідження порівнювалася середня вартість різних туристичних предметів першої необхідності, зокрема проживання в готелі, вечеря на двох, проїзд на таксі, вартість пінти пива і пляшка вина в містах по всьому світу.

Так, за житло у Львові турист заплатить близько 25 доларів (656 грн), за вечерю на двох – 5 доларів (131 грн), а вартість 1 км проїзду на таксі становить 20 центів (6 грн).

Друге з 12 місць посідає столиця невизнаної республіки Косово Приштина, де ніч у готельному номері коштує 56 доларів (1470 грн), вечеря на двох не більш як 5 доларів (140 грн), а 1 км проїзду на таксі – долар (26 грн).

На третій позиції опинилася столиця Болгарії Софія, де вартість ночівлі в готелі становить 57 доларів (1497 грн), а вечеря на двох трохи більш як 11 доларів (288 грн).

Серед найдешевших туристичних міст світу названі також столиця Панами, Каламата (Греція), Брага (Португалія), Сараєво (Боснія і Герцеговина), Лас-Пальмас-де-Гран-Канарія (Іспанія), Єреван (Вірменія), Белфаст (Північна Ірландія ) і Сан-Антоніо (США).

Найдорожчим у рейтингу Business Insider визнане місто Вальпараїсо у Чилі. Вартість їжі або проїзду на таксі у Вальпараїсо не дуже відрізняється від інших міст у списку, однак вартість ночівлі в готелі становить приблизно 113 доларів (2968 грн).

Нагадаємо, за результатами складеного консалтинговою компанією Mercer рейтингу кращим у світі для проживання містом став Відень. Київ, Тирана і Мінськ визнані європейськими столицями з найнижчим рівнем життя.

Читайте також  У Львові підкинули вибухівку в авто відомого бізнесмена: збирали по частинах

Джерело – tyzhden.ua

Шукайте деталі в групі Facebook