Прихована небезпека манікюру з гель-лаком: пояснення дерматолога

Манікюр з покриттям гель-лаку популярна б’юті процедура серед жінок, а головне – регулярна, кожних 2 – 4 тижні нігті покривають спеціальним лаком, який швидко висихає у лампі під ультрафіолетовим світлом.

І все б нічого, але окрім усім відомого факту, що це псує пластинку нігтя, є ще одна шкода для здоров’я, про яку чомусь говорять мало, а той нічого.

Про небезпеку LED ламп, за допомогою роблять покриття гель-лаком, розповіла лікарка-дерматовенеролог Вікторія Миронюк, пише 24 канал.

“Жінки, які часто роблять манікюр з гель-лаком, повинні враховувати ризик раку шкіри, тому що ультрафіолетове світло, необхідне для полімеризації покриття, є фактором ризику раку шкіри”, − інформує Вікторія Миронюк.

Крім того, за словами лікарки, фотопошкодження від ультрафіолетових та LED ламп може призвести до косметичних змін зовнішньої шкіри кистей та стоп (фотостаріння).⠀⠀⠀⠀

Як безпечно робити покриття гель-лаком

Якщо ви робите гель-манікюр, варто наносити сонцезахисний крем із широким спектром на руки чи стопи за 30-40 хвилин до процедури, щоб мінімізувати негативну дію ультрафіолетового опромінення під час процесу.

Читайте також  Кулеба закликав українців не викладати фото дітей у соціальні мережі

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело