Притула йде в мери Києва: Фреймут заявила, що це стане причиною поїхати з країни

Телеведуча Ольга Фреймут у кінці квітня 2020 року заявила, що буде жити в Лондоні, якщо комік Сергій Притула стане мером Києва.

Фреймут розкритикувала кандидата в мери Притулу

Про це жінка зізналася в інтерв’ю з Наталею Влащенко на телеканалі ZIK. На думку Фреймут, несмак Притули може завдати шкоди столиці України.

Нагадаємо, 11 серпня шоумен заявив, що балотуватиметься на посаду мера Києва на виборах у жовтні 2020 року від партії “Голос”.

“Це смішно! Якщо Притула стане мером Києва, тоді я буду жити в Лондоні. Я буду йому дуже вдячна, тому що це стане для мене причиною виїхати з країни. У нього поганий смак”, – відзначила Фреймут.

За її словами, Притула не зможе осучаснити Київ, що підтверджує зовнішній вигляд телеведучого. Проте Фреймут назвала і позитивні риси кандидата в мери.

“Уявляєте, що буде з Києвом? Він все розмалює в синьо-жовтий колір, у нас буде ілюмінація, як в Китаї, придумає дивні правила, закриє всі красиві ресторани. У нас буде “Випічка” і “Коржик”. Але я знаю точно – він не вкраде. Тому що з усіх корпоративів, які ми разом вели, 30% він віддавав у дитбудинок або тим людям, які цього потребують”, – додала Ольга.

Читайте також  Зірки рекомендують п'явок для омолодження і вагінальну баню для посилення сексуальності

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело