Грипоподібний вірус здатний в лічені дні поширитися по планеті викликавши глобальну пандемію, жертвами якої можуть стати до 80 000 000 чоловік
Про це йдеться в спільній доповіді світових вчених з ради Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я, передає Replyua.
Ця інфекція може стати новою світовою “чумою”
Нові штами гриппоподобного вірусу, є реальною загрозою для населення Землі поширившись в досить короткі терміни. Вченими до справді встановлено, що цей атиповий легеневий патоген, вельми схожий на сумнозвісну в минулому столітті «іспанку» забрала величезну кількість людських життів в Європі. Особливу небезпеку становить поширення вірусу повітряно – крапельним шляхом.
Всього за 3-5 доби, вірус може інфікувати до 80 000 000 чоловік у всьому світі, як говорилося в доповіді фахівців.
За словах вчених, людство не готове до подібних загроз, а світові уряди намагаються не помічати проблему. Також вченими особливо вказується, що можливостей для придушення спалахів подібних вірусів вкрай недостатньо, а в країнах третього світу національні інститути охорони здоров’я взагалі можуть і не впоратися з епідемією. До того з такою великою швидкістю поширення інфекції, неминучий глобальний колапс і панічні настрої величезної кількості населення планети.
Фахівці приходять до єдиного висновку, що стрімкому поширенню патогенного вірусу сприятиме світова глобалізація, коли люди з легкістю переміщаються по планеті. Необхідність загального контролю за вогнищами вірусної інфекції, варто злободенною завданням яку на сьогоднішній день досить важко вирішити.
Раніше ми повідомляли, що вчені з’ясували причину по якій у людей виникає синдром хронічної втоми.
У Великобританії дослідники з Інституту психіатрії, психології та нейронауки зв’язали синдром хронічної втоми зв’язали з гіперактивною імунною системою.
Також ми повідомляли, що епідемія, яка може спалахнути незабаром, не тільки вб’є багато людей, але і викличе глобальну кризу.
Група експертів з Ради по глобальному моніторингу готовності (GPMB) прийшла до висновку, що глобальна епідемія здатна вбити від 50 до 80 мільйонів чоловік і привести до зниження економічних показників на п’ять відсотків.
За словами вчених, сучасна цивілізація не зможе запобігти масштабній демографічний, політичний і соціальний криза, яка почнеться через хворобу.
Для того, щоб мінімізувати наслідки катастрофи, був розроблений перелік заходів, які можуть зробити політичні лідери. Серед них – повне виконання медико-санітарних правил, збільшення фінансування досліджень і розробки вакцин і створення системи, яка б попереджала епідемії.
Як повідомлялося раніше, всім дітям без вакцин не заборонятиме відвідувати навчальні заклади в Києві. Про це заявив заступник голови КМДА Валентин Мондрієвський.
Чиновник зазначив, що в разі низького рівня вакцинації та погіршення статистичних даних про наявність захворювань керівництво Києва буде змушене обмежити доступ невакцинованих дітей в установи, забезпечивши їх право на дистанційне навчання.
Шукайте деталі в групі Facebook