Для українських дитсадків анонсували цікаве нововведення: у чому суть

У дитячих садках України впровадять 15-хвилинне читання дітям україномовної літератури чи казок перед сном.

 

Як повідомила заступник міністра культури, молоді та спорту Ірина Подоляк, таким чином діти зможуть напрацьовувати звичку до читання, пише Укрінформ.

Ми зараз плануємо підписати меморандум з Міністерством освіти і науки. Ми хочемо запровадити у дитячих садках 15-хвилинне читання дітям україномовної літератури чи казок перед сном. Такий проєкт буде дуже добре сприйнятий і батьками, і дітьми”, – розповіла Подоляк.

За її словами, планується провести дослідження щодо цікавості подачі літератури, зокрема, в середніх школах. Також потрібно дослідити, який перелік, які автори є в дитячій шкільній програмі і як про них вчителі розповідають дітям.

Зоряна

Recent Posts

Українку знайшли мертвою в Італії. Поруч із нею – її 6-річна донька

Українку знайшли мертвою в Італії. Поруч із нею – її 6-річна донька Трагічний випадок у…

1 місяць ago

Чи буде перехід на літній час в Україні у 2025 році: всі подробиці

Чи буде перехід на літній час в Україні у 2025 році: всі подробиці У 2024…

3 місяці ago

На прийомі у стоматолога помер 7-річний хлопчик: деталі трагедії

На прийомі у стоматолога помер 7-річний хлопчик: деталі трагедії У Києві в приватній клініці після…

3 місяці ago

“Пенсія буде підвищена людям з цієї категорії, гроші попливуть рікою”: виплати зростуть, якщо ви належете до цієї групи

"Пенсія буде підвищена людям з цієї категорії, гроші попливуть рікою": виплати зростуть, якщо ви належете…

3 місяці ago

Потужна злива і могутній дощ хлинуть на авто і дороги, прогноз налякав самих синоптиків: куди завтра пре мороз і снігопад?

Потужна злива і могутній дощ хлинуть на авто і дороги, прогноз налякав самих синоптиків: куди…

3 місяці ago

“Новий курс долара в українських банках приголомшив усіх”: скільки тепер коштує валюта, чи треба бігти в обмінники?

"Новий курс долара в українських банках приголомшив усіх": скільки тепер коштує валюта, чи треба бігти…

4 місяці ago

This website uses cookies.